Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A Rudas fürdőeben, a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Rudas fürdőeben, a női napokon van rá esély, h akár rám mozdulna egy-egy csaj? Nagyon kipróbálnám ha valaki élveztetne.

Figyelt kérdés

márc. 29. 17:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Jaj, nyugodj már le, csak annyit mondtam, hogy kis liba vagy, azóta itt oktatsz. Ha nem érzed magad annak, ne akadj fenn rajta, nekem nem kell megmagyaráznod semmit.
márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Most mi is ez női nap? Minden csaj ott lengeti bikini nélkül a dudáit?
márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Én már csináltam hasonlót egy 3 éve, nagyon bejött. Szívesen kipróbálnám ismét.
márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

100% ,hogy lesz ott olyan nő, aki pont ugyanezért megy el a Rudasba, női napon.Egy a lényeg,aki tetszik arra nézz rá, hogy észrevegye, és, ha rád néznek "úgy" vedd a lapot. Egyébként a vízben ülj közel ahhoz,akit kinéztél,a lábaddal érintsd meg a lábát, ha nem húzza el,nyert ügyed van.Lehet beszélgetést kezdeményezni, de izgibb egy gyengéd kéz érintéssel kezdeni,ha hagyja vagy viszonozza, sima ügy.Teheted nyíltabban is vedd le a kötényt, nyisd szét a lábad..mindig lesz olyan aki érteni fogja.

Egy a lényeg legyél bátor,és kezdeményező. Sok sikert.

ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Uhh én nagyon élném, nekem is vannak ilyen fantáziálgatásaim :) amúgy tényleg van olyan, hogy női nap a Rudasban? Mely napok azok? :O
ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Van, van :) keddi nap. Egész nap :)! Mondjuk a koedukáltat is adnám. :)
ápr. 28. 22:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!