Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A Rudas fürdőeben, a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Rudas fürdőeben, a női napokon van rá esély, h akár rám mozdulna egy-egy csaj? Nagyon kipróbálnám ha valaki élveztetne.

Figyelt kérdés

márc. 29. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Mindenképpen nőre vágysz?
márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát most rámjött a vágy egy ideje, h nagyon élvezném, ha élveztetne egy nő. Imádnám. Ugyh, igen
márc. 29. 17:39
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Akár bent a medencében?
márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akár, ha ugy csinalnank, h nem lát senki. Vagy egy kabinba... Még nem voltam a Rudasba, de nagyon erdekelne ebből a szempontból is. Menő lenne ha rám mozdulna egy nő. :)
márc. 29. 17:52
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Hány éves vagy?
márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Mindenki vágya egy olyan kis liba, aki menőségből akar nővel lenni...
márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát mindenkinek mást jelent a menő, de te idejöttél kiélni a frusztrációd. Nálam a menő a jó és megtisztelő érzésssl egyenlő. Lehet neked nem voltak kalandjaid, de aki vágyik dolgokra az nem bűnös, és mer kérdezni, lépni az ügyben. Te viszont csak magadban gyüjtőd a feszkót, és kritizálsz. Ajánlom, hogy keress fel egy terapeutat, és menj el önismereti tréningre is, sok sikert.
márc. 29. 19:19
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Nincs bennem semmi feszkó, kettőnk közül nem nekem nem volt semmi közöm eddig nőhöz. És még gyakorira sem kellett jönnöm érte, meg fürőben várni a csodát. Csak megjegyeztem, hogy nem te vagy minden nő álma a hozzáállásod alapján. Felfoghatod építő kritikának is, ha úgy kevésbé sérti az egód.
márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt se tudod kivagyok és, h nézek ki 😂, lol, de már le is írtál. Valószínűleg nem ezt mondanád, ha meglátnál. Mind pasik mind nők imádnak. Jó fej vgyk es jól is nézek ki, viszont te képes voltál egy kifejezésen kiakadni. Ha itt valakivel probléma van, az te vagy és nem én. És azzal sincsen semmi probléma, ha valaki érdeklődik merre lehet keresgélni. Az egyik ember akinek a szemét szúrja VALAMIÉRT, aminek belső tudatalatti oka van, az te vagy. Kicsif nezz magadba. Es tedd fel magadnak a kérdést , h miert zavarnak ilyen kis dolgok? Szanalmas vagy.
márc. 29. 19:27
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha az a nő nem jönne be neked?
márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!