Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Transzfób, ha leszbikusként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzfób, ha leszbikusként csak cis nők érdekelnek? (Tehát transzok nem) + hogy érdemes beírni tinder profilba?

Figyelt kérdés

Komolyan nem tudom már mit higyjek. Nem vagyok transzfób, de nem érdekelnek a transz nők. Most kellett törölnöm egy reddit posztot mert konkrétan nekem estek, amiért megkérdeztem, hogy hogy jelezzem ezt egy tinder profilban, úgy hogy ne vonjanak le téves következtetéseket...


De nyilván az egy nagy nemzetközi sub egy csomó transszal, én meg itt Kelet-Európában keresek párt, ezért kérdezem most itt is.



márc. 31. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A saját preferencia sosem -fóbia!!!
márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
A leszbikus az én olvasatomban eleve cis. Ha a transzok is játszanának, akkor pánt írnék.
márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Akármit csinálsz, mindig lesznek, akik neked esnek, meg akik megsértődnek. Aki nagyítóval keresi a neten, hogy mibe lehet éppen belekötni és kit lehet máglyán elégetni, az bármiben fog találni okot rá.

Még a transzok között is a többség egyetért abban, hogy nem fóbia, ha valaki nem vonzódik hozzájuk (főleg abban az esetben, ha a műtéteken sem estek át).

Ezek a megsértődős hópihék egyébként általában nem is transzok, hanem cis, hetero, fehér, 16 éves kislányok, akik küldetésüknek tekintik terjeszteni ezeket a radikális woke nézeteket. Majd kinövik.

márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3. tökéletes
márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3as jól leírta. Egyébként nem kell kiírnod. Így is, úgy is sok olyan jelentkező lesz, aki valamiért nem tetszik. Majd őket is kedvesen lepattintod, hogy nem az eseted, és kész.
márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szoktam ennyire léleksimogatóan adatlapot tölteni. Ha olyan talál meg, akihez nincs kedvem, csak egy sima, bocsi, nem téged kereslekkel intezem.
márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Leszbikus = cinsz nők vonzák.


Ha transzok is vonzák az már pánszex/biszex.


Plusz a magukat nővé operáltató palik 99,99%-ban női identitásuknak megfelelően a pasikhoz vonzódnak.


Ha a nőkhöz vonzódnának akkor nem lenne értelme átoperálni magukat.

ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Helyesbítek

Leszbikust nők vonzzák

Biszexet férfi vagy nő

Pánszex az, aki vonzódhat ezen kívül máshoz is


Azok meg, akik átoperáltatják magukat, nem azért teszik, hogy férfivel legyenek együtt. Az, hogy ki tetszik, és minék érzed magad, két külön dolog.

ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus vagyok, es lányokat szeretem. De ez nem jelenti azt hogy mindegyiket. És pont.


Lehet bele tudnék szeretni egy transzba. De egy életen át azt hallgatni hogy ő transz arra már keptelen lennék.🙄 ez a nyűg, harc a világgal már nem fér bele az életembe.

ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Ennyire sok a transz nő a Tinderen? Szerintem nem kell ezt külön kiírnod mert itt Magyarországon igen kicsi az esélye annak, hogy „belefuss” egy transz nőbe. Azzal viszont, hogy külön posztot írsz erről, szinte természetes, hogy megtaláltak a transz nők. Hiszen az algoritmus jól működik. Naná, hogy rád találtak. És sértve érzik magukat (Bár fogalmam sincs mit írtál.)

A lényeg az, ha nem írsz erről, és mégis rád talál egy transz nő, azt átbeszéled vele, hogy neked ő nem pálya. De még egyszer mondom erősen kétlem, hogy itt Magyarországon egymásra találnátok egy Transz nővel csak úgy.

ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!