Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként érdemes megpróbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként érdemes megpróbálni a Tindert, ha komoly kapcsolatot keres az ember? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Eddig nagyobb arányban hallottam, hogy inkább kalandokat keresnek ott és nem éri meg komolyat keresni.

De voltak, akiknek bejött és mai napig együtt vannak.

Itt kinek milyen tapasztalata van a Tinderrel kapcsolatban? Megéri felnézni?

Esetleg valami tanács azoknak, akik gondolkodnak azon, hogy regisztrálnak?


2020. jún. 23. 10:42
1 2
 1/17 Puffinlekvár ***** válasza:
68%

Most figyelj,egy próbát megér, de készülj fel,sok pali fog írni.

Leszbi facebook csoportban talán egyszerűbb lehet,mert ott a minimum biszex szűrő szerintem aki belép nő, az nagy eséllyel nem csak kiváncsi.

Esetleg társaság nincs,ahová e tudnál járni? Ezt a netes cucvot sokan tényleg nem veszik komolyan.

Sok sikert!

2020. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Ha leszbikusként kapcsolatot szeretnél, vannak facebookon különböző Lmbtq csoportok, ismerkedni is lehet ott olyanokkal, akik olyanok mint te. Szerintem jobb lenne mint a Tinder.
2020. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nézelődtem Facebook-on, de amiket eddig láttam... hát elég elkeserítő volt, mert vagy tele volt kamusokkal és pasikkal (annak ellenére, hogy a leírásban fel volt tüntetve, hogy pasiknak tilos) vagy kihalt.

Egy lány egyszer ajánlott egy csoportot, de amikor rákerestem, semmilyen találatot nem adott ki a Facebook :/


Lehet akkor szétnézek megint, hátha találok valami komoly csoportot.

De ha esetleg tudtok konkrét Fb csoport ajánlani, akkor azt megköszönöm! :)

2020. jún. 23. 11:34
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Próbáltam anno fb csoportban, de ... nem igazán jött be.

Én Tinderen ismertem meg a páromat, 2 éve együtt vagyunk. :-) Van sok kamus, meg inkább az a jellemzőbb, hogy harmadiknak keresnek nőket/lányokat, de azért voltak fent olyan emberek is, akik tényleg ismerkedni szerettek volna komoly kapcsolat céljából. Minden online fórumnak vannak rizikófaktorai, fent voltam több társkeresőn, de nekem a Tinder volt a legszimpibb. :-)


26N

2020. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Nekem annyira nem jött be a tinder, mondjuk csak rövid ideig használtam, de szerintem azért egy próbát megér, körbenézni

akik hármasozni akarnak, azok általában ki is írják, meg a kamusakat is észre lehet venni, őket nem húzod jobbra és akkor nem írogatnak

2020. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egy próbát megér :)


Facebookos csoportba voltam én is, 3-4-ben összesen. De annyi is volt, senkivel sem kezdtem el komolyabban beszélgetni, nem hiszem, hogy egy ilyen csoport alkalmas lenne erre a célra. Akik ezt ajálnják, nem hinném, hogy kipróbálták volna.


Tinderen is van azért szűrési lehetőséged. Ha már tapasztaltabb vagy, látod, hogy ki az, aki talán komoly kapcsolatra alkalmas lenne. Hiába fob be pasikat, szépen balra húzod őket és annyi.


Igaz, én is szingli vagyok még mindig, de azért remélem kicsit tudtam segíteni ezzel.

2020. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2020. jún. 23. 12:04
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Minél több helyen keeresel annál valószínűbb hogy találsz valakit.


Minél többet mutatsz meg a személyiségedből, érdeklődési körödből, annál valószínűbb hogy valaki felfigyel rád, és lesz közös téma.


Érdemes 4-5 képet feltenni, legyen egész alakos, portré, képek amiken a hobbiddal foglalkozol. Amit felesleges feltenni: két soros idézetek, kutyád/cicád/lovad de egymagában, naplementés kép. Ilyesmit később megoszthatsz, de eleinte semmi értelme.


Viszonylag gyorsan rá tud jönni az ember, hogy ismerszik meg egy kamus és már reflexből tiltja.


3-4 app, de emellett járj el pl kirándulni, mozizni, bulizni leszbikus közegbe.


Attól hogy valaki bi vagy hogy ez az első meleg kapcsolata még nem feltétlen rossz partner, sőt. És attól se biztos, hogy csak mert leszbikusnak írja magát a dolog gördülékenyebb vagy jobb lesz.

2020. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2020. jún. 23. 14:30
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Ezek alapján lassan én is elgondolkodom a Tinderen, de nekem az valahogy sosem volt szimpatikus.

Többségében nem csak tinédzserek használják?


Én a társkeresőket jártam végig, de mindenhol ugyanazt látni. Vagy párok keresnek harmadik személyt, vagy komolytalan emberekkel van tele.

Alig lehet olyat találni, aki ténylegesen komoly kapcsolatot szeretne.


Facebook csoportokban mondjuk még nem néztem szét, de ezek a szélsőséges vélemények nem kecsegtetnek túl sok jóval. :/


28/N

2020. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!