Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha szeretném kipróbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretném kipróbálni milyen egy lezbikussal lenni akkor hova menjek bulizni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és már egy ideje ki akarom próbálni milyen lehet nővel lenni. Nem akarok kapcsolatot (se férfivel se nővel) ezért nem akarok semmi társkeresőre regisztrálni és a családom miatt nem is tudok coming outolni úgyhogy lehetőleg privátabban szeretném kezelni ezt az ügyet. Hogy tudnék így ismerkedni?

ápr. 23. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Esetleg barátnővel kipróbálni? De amúgy a rosszlányokról is választhatsz olyat, aki tetszik is és lányokat is vállal.
ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%

Nehogy a rosszlányok-ra menj!

Milyen paraméterekkel rendelkezőt szeretnél?

Én 23 vagyok és kipróbálnám.

ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Bár én egy 10-essel több vagyok, de hátha találunk valamilyen kapcsolódási pontot…
ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
68%
Nem lezbikus, hanem leszbikus. A pInkPlaza pont erre való. Vasárnap van nyitva 19-23-ig.
ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
4. Szórakozóhely?
ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
76%
5, igen, én oda járok. Sajnos csak vasárnap van nyitva, ahogy 4es írja.
ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
írj, adj gmail címet, s megbeszéljük ;)
ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!