Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak olyan leszbikus nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan leszbikus nők akiknek a szép, nőies és csinos nők tetszenek?

Figyelt kérdés

Vagy ennyire egységesen csak a fius, kevésbé szép és/vagy kövér nők tetszenek nekik? Mert ugye mindegyik ilyenre alakítja magtát.


Gondolom, ha lenne igény szép, csinos leszbikus nőkre is, akkor egy részük olyan lenne inkább.



ápr. 24. 10:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Bár biszex vagyok, nem leszbikus, de nekem a nőies nők tetszenek. Sajnos én sem igazán találom meg őket.
ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A biszex az más. Ott sok a nőies csinos nő.
ápr. 24. 10:58
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek más a szépség- vagy a nőideálja, de biszexuálisként nekem is olyan lányok tetszenek, akik nőies vonásokkal rendelkeznek.
ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

A szépség/csinosság, de szerintem valamennyire még a nőiesség is szubjektív. Innentől kezdve elég értelmetlen a kérdés, mert nem tudhatjuk, hogy számodra mit jelent ez pontosan, milyen kép jelenik meg előtted.

Az ember jó esetben elsősorban úgy öltözködik, ahogy neki kényelmes, ahogy ő jól érzi magát, nem azért, hogy másoknak tetszen, szóval attól, hogy valamire van igény, nem feltétlenül lesz olyan a kínálat is. De egyébként vannak nőies leszbikus nők szép számmal, csak őket sokszor a társadalom minimum biszexnek gondolja, mert nem lehet, hogy vonzó nőnek ne kelljen a farok...

ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

4, Ritka pillanat de szinte semmivel nem értek egyet :)


Persze van szubjektív része a szépségnek, de azért elég egyértelműen tudja mindenki ha valaki szép vagy ronda. Legyen az akár egy csecsemő, vagy egy idősebb ember esete. A szubjektivitás inkább olyanokban jelenik meg mint szőke, barna, vagy szemüveges stb.


A nőies, szép, csinos leszbikusokról annyit, hogy még aki keresi sem találja meg őket. Lásd például az első választ. De én sem láttam még személyesen ilyet, csak biszexet, pedig van pár barátom a köreikből.

ápr. 24. 12:27
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Vannak szépek, akkor nevezzük így őket. Én találkozam többel is. Csak róluk senki nem mondaná meg, hogy a nőket szeretik. Közösségi médiában is sokat láttam, csodálkozom, hogy ez nekem új.
ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Én eddig tényleg csak biszexet láttam aki nőies, csinos stb.


Esetleg linkelhetnél valakit, aki kizárólag leszbikus, és "hagyományos" értelemben csinos szép nőnek mondható.

ápr. 24. 13:03
 8/25 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra a "hagyományos" értelemben csinos szép nő? Nekem nem egyértelmű. Linkelnél (akár heteró) példát? (#4 vagyok)
ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Bárki akit a média is vagy a közvélekedés szépnek mond. Pl. Marilyn Monroe, Palvin Barbara stb. Nem bonyolult ez.
ápr. 24. 13:27
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne lennének de te most hetero nőket írtál. Ennyire nem tudsz kiket ìrni.

Queen Latifa? Jó nem szép de nőies ahogy baratnője is.

Maria Bello. Na ő szép is nőies is.

ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!