Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak olyan leszbikus nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan leszbikus nők akiknek a szép, nőies és csinos nők tetszenek?

Figyelt kérdés

Vagy ennyire egységesen csak a fius, kevésbé szép és/vagy kövér nők tetszenek nekik? Mert ugye mindegyik ilyenre alakítja magtát.


Gondolom, ha lenne igény szép, csinos leszbikus nőkre is, akkor egy részük olyan lenne inkább.



ápr. 24. 10:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nem követek egyet sem, mert nekem nem annyira a nőiesek tetszenek, hirtelen őket találtam:

[link]

De ha veszed a fáradtságot, simán találsz pár perc alatt, ha keresel. Én amúgy társkeresőn beszéltem párral, csak nem egymást kerestük. Őket nem tudom linkelni.

ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak. Itt vagyok. Nem mindünk fiús. Van bőven aki sexy csajos csinos. Csak lehet hogy nem veri nagy dobra jogy leszbi.
ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nekem!
ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egy újabb válasz egy biszexalistól: lányban nekem is a nőies lányok-nők tetszenek.
ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%
Leszbikus ismerősöm párja nőies nő, kimondottan csinos és dekoratívabb.
ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen,leginkább csak ők tetszenek!
ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is a nőies nők tetszenek. De sajnos általában heterokba futok bele ez miatt.
ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

17,Nem is ertem, hiszen néhány itteni kommentelo szerint sok csinos nőies leszbikus van🙂


Igaz aki ilyeneket keres valamiért mégsem talál.

ápr. 26. 22:01
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok, csak nehéz megtalálni őket, mert 100-ból alig 1-2 nő leszbikus. Rajtuk pedig nem is "látszik". De azért látom örülsz, hogy kaptál egy olyan választ is, ami neked tetszik. Ezek szerint nem érdekelt az igazság, csak megerősítés kellett. Miért jobb neked, ha mind fiús? Miért éreznéd akkor jobban magad? Csak nem a konkurenciától tartasz?
ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem egy ilyen válasz jött de nem lényeg. A kerdes érdekelt, a témát te vitted el, hogy szerinted sok ilyen nőies csinos leszbikus van, bár sokan vagyunk akik nem látnak ilyeneket. De nem ez volt a téma.
ápr. 27. 09:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!