Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első szex lánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex lánnyal?

Figyelt kérdés

Tudom fura 😂

Viszont eddig olyan lannyal voltam (1db) aki iranyito tipus volt, csinalta stb. Es nem szerette ha o van kielegitve. Most viszont randizgatok egy csajszival aki sose volt novel meg. Csak ferfiakkal. Es ma megyunk bulizni, aztan nala alszom. Szeretnek lefekudni vele ha o is szeretne, de nem tudom hogy csinaljam. Nem kellett soha kezdemenyeznem es iranyitanom. De o a tapasztalatoanabb noo teren es megakarom mutatni milyen jo tud ez lenni.


Koszi elore is

24/L & 21/L



ápr. 27. 12:38
 1/4 anonim válasza:
83%
Bi nőként mondom, lehet hogy kevésbé lesz nehéz dolgod, mint egy tapasztalatlan leszbi csajjal. Ha csak szexről van szó szinte mindig a bi csajokkal jobb.
ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de miert? Ha eddig csak fiukkal volt most nagyon le kene nyugoznom nem ?
ápr. 27. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tapasztalt lennél akkor igen nyügözdle, de te most nemigazán fogod tudni. Jó persze térkèp nelkül tudod az utat a kincsig,ez eleve plusz pont de ő eddig csak pasikkal volt ami itt most frusztracioként fog megjelenni.

Azaz tetszik e neked?

Pasiknak okés volt de azok reptében a legyet is lehet....


Javaslom ne ronts ajtóstul a házába.

Nem kell nagyon irányitani. Elég ha határozott vagy.

Csók simi. Ezalatt kiderül hogy ő mennyire gondolja komolyan.

ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
24%
Engem nem fogott meg. Inkább a kalbasz
máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!