Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nők,összejönnétek 11 évvel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,összejönnétek 11 évvel idősebb nővel,ha nagyon szerelmesek lennétek?

Figyelt kérdés
Ti lennétek pl 30 évesek,a másik nő 41.
máj. 22. 18:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, nem vészes a korkülönbség
Nem, ez már sok
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még ennél nagyobbal is.
máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1es mennyi lenne a max? :) Ha nem titok ...
máj. 22. 18:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, pláne ebben a felállásban, mert már lehet a másik nő is komolyan vesz téged.


Én plátó szerelmem 23 évvel idősebb, esélytelen,hogy komolyan vegyen, hiába vallottám neki szerelmet.

21/L

máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
1. vok. Nem tudom, de volt már kb. 18 is. Fél évig. Komolyan vett vagy nem? Nem tudom, de jo volt ugy ahogy volt.
máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek 18 év különbséggel párt, évek óta együtt vannak.
máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve az idősebb nőkhöz vonzódtam, mióta az eszemet tudom :)
máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha domináns, akkor igen.
máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk 15 év a korkülönbség, én 32/N, a párom 47/N. 1,5 év tart, és imádjuk egymást😍


Nálam szóba sem jött a korkülönbség,mint befolyásoló tényező, a párom később bevallotta, hogy őt az elején kicsit feszélyezte. De eszünkbe sem jutott, hogy emiatt visszautasítsuk egymást vagy ne jöjjünk össze.


Ha benned felmerült, hogy a korkülönbség miatt nem jösz vele össze, az jelenti, hogy annyira szerelmes mégsem lehetsz.

máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

8. Ez így van, ha szerelmes az ember akkor ezen nem is gondolkozik.

De ez ugyan úgy van a heteró kapcsolatban is .

máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem bizonyos kor felett nem zavarna, pl pont ez a 30 és 40+ az, ahol ez nekem nem lenne zavaró. De most 30+-osan nem érezném úgy, hogy tudnék kapcsolódni komoly kapcsolatban egy huszonéveshez, teljeen más életszakaszban vagyunk. Viszont attól, hogy ez a dilemma még felmerül benned én nem kérdőjelezném meg az érzéseidet. Egyébként szerintem érdemes megpróbálnotok, igazából mi baj lehet? Max kiderül, hogy mégsem működtök, ami igazából bármilyen korkülönbségnél megeshet.
máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!