Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, akik a nálunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, akik a nálunk idősebb nők a bejövősek, ha lenne egy személy aki szimpatikus nektek, jól megvagytok, de fiatalabb 7-8 évvel mint te, összejönnél vele így is? Én 18 vagyok, a lány pedig 25.

Figyelt kérdés

nov. 10. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, mérlegelnék, nyilván van egy élethelyzet is.
nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Amikor a jövőmön gondolkoztam, ábrándoztam, mindig tőlem idősebb nőt képzeltem magam mellé, ám az élet úgy hozta, hogy a párom 7 évvel fiatalabb. :) 31 vagyok, mikor elkezdtünk beszélgetni és megtudtam a korát, akkor az volt bennem, hogy húha, elég fiatalka, de végül szerelmes lettem. :)
nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csepp! Hosszú idő volt, míg rávetted magad, hogy esélyt adj magatoknak?
nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Hosszú idő volt, de ebben nem a korkülönbség játszott jelentős szerepet, de tény, hogy az elején voltak ellenérzéseim emiatt. Sokat várt rám, én nem szerettem volna kapcsolatot, nehezen nyitottam és amikor jött egy törés az életembe, akkor éreztem először igazán, hogy őt akarom, vele akarok lenni. Akkor jöttem rá, hogy sokkal fontosabb nekem, mint hittem és onnantól már nem érdekelt a 7 év. Ahogy teret engedtem az érzéseknek, eltörlődött minden kétely ezzel kapcsolatban. Fiatal, de értelmes nő, komoly tervekkel. Jól megértjük egymást, minden jól működik köztünk és ez számít igazán. Sokkal többet ad nekem, mint azok, akik idősebbek voltak tőlem, ő az egyetlen, aki mellett tényleg nőnek érezhetem magam. Csodálatos érzés az ő párjának lenni. Úgyhogy én azt tudom tanácsolni, hogy ha valakinél azt érzed, hogy minden jó, akkor ne a korkülönbség legyen az, ami miatt nem adsz esélyt. :)
nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!