Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek leszbikus lettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszbikus lettem?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom.. csak azt kezdtem el megfigyelni magamon, hogy nem a pasikat hanem a csajokat nézem meg. A fantáziáim lányokról szólnak, és egyáltalán nem hoz lázba egy helyes srác. Sőt! Nem akarok srácoktól semmit. Ez kb 8-9 hónapja egyre erősödik. Barátnővel nem merek erről beszélni, szülőkkel szintén. Mit tegyek? Igazából nem zavarna ha leszbikus lennék, sosem zavart az egyneműek szerelme, kapcsolata. Inkább az a problémám hogy ezek után hol találk valakit magamnak és a környezetem hogyan fog elvielni, szeretni engem? Már régóta rágom magam, de talán annak hogy szenvedjek miatta nincs értelme. Tanácstalan is vagyok viszont..

2012. máj. 1. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nem biztos.. bár nekem is ez volt.. és az vagyok. hány éves vagy?
2012. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert ilyen dolgok szerintem kamasz korban bőven előfordulhatnak, velem is volt hogy megnéztem a lányokat, bár olyan azért nem volt, hogy csak ők tudtak volna lázba hozni. A környezeteddel nem tudom milyen kapcsolatod van, de az biztos, hogyha előítéletesek az emberek akkor inkább nem kéne elmondani ezeket a dolgokat amik most benned zajlanak.


Amúgy sok társkereső hely van, lehet hülyeségnek hangzik, de a legváratlanabb helyzetekben találkozhatsz valakivel, aki mondjuk még szimpatikus is. Szerintem sok más lány van ezzel így, hogy most lehet hogy leszbikus, és nem tudja hogy keressen magának párt.


Visszatérve arra, hogy a környezetednek elmond-e, szerintem még várj vele kicsit. Ha megértőek, akkor egy fél év múlva is meg fogják érteni. Sőt, lehet addig el is múlik benned ez az egész. Szerintem nem érdemes elhamarkodottan bármit is kijelenteni.

2012. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2012. máj. 1. 13:04
 4/5 A kérdező kommentje:
nem akartam kijelenteni. pont ezaz hogy én sem tudom igazán..vagyis.. értitek na. :$
2012. máj. 1. 13:06
 5/5 kex094 válasza:
Akkor fogsz igazán rájönni, amikor már voltál lánnyal...legtöbben egy csók után megtudják mondani, h többet akarnak vagy nem!Azt mondják, h a kamaszoknál van egy időszak amikor a saját nemükhöz vonzódnak, de az elmúlik...ha nagyon kíváncsi vagy próbáld ki...és megtudod, h mi is a helyzet ;)
2012. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!