Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melegek, biszek. Leszbikusak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, biszek. Leszbikusak! Mi a csillagjegyetek?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség de szeretném összehasonlítani h van-e összefüggés a horoszkóp és a szexuális beállítottság között. Amit megfigyeltem h a legtöbb meleg bak, leszbik pedig vízöntő. :) Segítetek? Amit kérnék: beállitottság/csillagjegy.

2012. máj. 16. 08:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem többremennél egy beállítottság/származás-táblázattal...
2012. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az asztrológia áltudományos nonszensz, a "megfigyelésed" pedig statisztikailag nem szignifikáns méretű mintán alapul, ezért szinte garantált, hogy úgy fog tűnni, mintha lenne valamiféle korreláció, pedig fogadni mernék rá, hogy nincs. De persze, segítek, csak ígérd meg, hogy 1000 fősnél kisebb mintából nem állsz neki következtetéseket levonni, mert Dr. Kinsey forogni fog a sírjában :)


Beállítottságom: meleg

Csillagjegyem: ikrek.

2012. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 Glam Maarco ***** válasza:
100%
Kos
2012. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
40%
Ez a kérdés már volt tegnap. Akkor még egyszer, ha elsőre nem értetted volna meg: nem attól lesz meleg valaki, hogy az év egy bizonyos szakában születik.
2012. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:

Na azért nem kell olyan komolyan venni. Nem vagyok én kutató, nem is akarok olyannal elő állni mint Kinsey. :) ha érkezik 10 válasz abból is le lehet vonni egy nem túl egyértelmű "diagnózist".

Glam Marco az is kéne h meleg, biszex, leszbi?

2012. máj. 16. 09:26
 6/74 A kérdező kommentje:

Kedves 4.dik!

Legutóbbi kérdésem ez volt szerintem: "Instagram csak iphone-ra és androidra van?" szóval semmi ilyesmi kérdésem nem volt.

Lehet h nem ettől függ, de nem tökmindegy? Csak érdekel a más társaim csillagjegye. Hátha tényleg van olyan h pl a leszbik többségben rákok.

2012. máj. 16. 09:31
 7/74 anonim ***** válasza:
100%
szűz a csillagjegyem :)
2012. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
És kedves szűz a beállítottságod?
2012. máj. 16. 13:11
 9/74 anonim ***** válasza:
100%

Beállítottság: Leszbikus

Csillagjegy: Rák

2012. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
64%
Konzekvencia:"a rák egyemeg a leszbikusokat" :-DD
2012. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!