Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a csajokról, akiket érdekel a leszbikus szex?

Figyelt kérdés

Szóval nem úgy, hogy szerelmesek, meg járnak is, hanem csak arra, akik az élmény kedvéért csinálják. Elítéled őket, vagy bátrak, amiért merik vállalni a vágyaikat?

Lészi kort és nemet írj. KÖSZI!



2012. aug. 28. 19:39
1 2
 1/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
77%
tőlem aztán mit zavar engem?
2012. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
felőlem azt csinálnak amit akarnak.nekem kifejezetten tetszik ha két csinos lány nyalja falja egymást.
2012. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Karesz6969 ***** válasza:
48%
2.-é a pont!
2012. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
szerintem nincs abban semmi rossz..én is játszom a gondolattal...de még nem voltam elég bátor,hogy komolyan keressek is hozzá partnert...
2012. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden nőben meg van ez és így természetesnek is mondható.
2012. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó kommentelő!

Kikérem magamnak! Ha egy nő 100% hetero, akkor le tudná hányni a másik lányt.

Undorító a nagy kerek fenék (a férfiaknak sokkal szebb van), a lógós ócska mell (a férfiaké sokkal izgatóbb). Meg is ütném a csajt, ha hozzámérne.

Undorító!


Ha férfi lennék inkább elmennék b-zinak. A férfiak sokkal szebbek és kívánatosabbak, mint egy nő.

2012. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

A szexualitás középkori lekorlátozása engem kiborít, de örvendetes azt látni amikor valaki helyén tudja kezelni és megteszi az amire vágyik ha izgatja. Szerintem ez egészségesnek mondható.

Azokat ítélném el akik nem tudják ezt megérteni és amiatt agresszíven mocskolódnak. A szexuális szabadság amúgy a nőknek az azonos neműség területén jóval nagyobb mint a férfiaké, és szerintem ez az asszimmetria optimálisnak mondható ilyen formában.

27F

2012. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

ma 22:23


Nincs az az izmos erős jóképű férfi aki szépségben vonzerőben isteni mivoltban fel tudna érni egy szép nőhöz! :) Az hogy neked tárgytalan az egy dolog, de a női léthez fogható nincs az univerzumban, persze a megfelelő igényességében. :)

2012. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Na, akkor ábrándozzatok tovább. Jó éjszakát!
2012. aug. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy női testet látsz, a szépségre, lágyságra asszociálsz.

Ha férfitestet, akkor erőre, bizalomra.

2012. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!