Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Ti hogy mondtátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti hogy mondtátok el barátnőiteknek, hogy a saját nemetekhez vonzódtok? Vagy ha maguktól kérdeztek rá, mit szóltak? Miből jöttek rá?

Figyelt kérdés
18/L/Kom. megye:)

2012. dec. 6. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Észrevették h állandoan a mellüket nézem
2012. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
abboól, hogy kinyaltam.
2012. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Zsazsa92 ***** válasza:

egyszerűen elmondtam nekik,de már mindegyik sejtette..utólag kiderült,és elfogadták(nak engem)!

A fiú barátok meg még lazábban felfogták és szoktam is nekik mesélni:)

Ha meg rákérdeztek,de ezek inkább pasik voltak,akkor sem volt vele gondjuk.

2012. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hááát, nálam kicsit gázos a dolog, mert szilveszterkor vallottam be, nem igen fényes állapotban. ráadásul tavaly valentinnapra illetve utána is írtam szerelmesverset egyik osztálytársamnak, névtelenül. és ugye kiderült, hogy én voltam.


azt mondták, hogy nem ítélnek el, mert nem tehetek róla, ugyan oylan barátjuk leszek, mint voltam, mondjuk akinek a verseket írtam (már nem érzek iránta semmit a barátságon kívül) kicsit megharagudott, amiért átvágtam, és úgy tettem, mintha segítenék kinyomozni, stb. ugyhogy még friss, és kicsit kínos szitu, de remélem minden egyenesbe jön :)


idáig a legjobb barátomon kívül senki sem tudta, osztályból most tudják 5-en.

az egyik legjobb barátnőmmel még nem beszéltem, de mivel már átestem a tűzkeresztségen, lassan ideje lesz minden közelebbálló személyt beavatni, a szüleimmel és a családommal még nemtudom, hogy mikor beszéljek :/


16/l/l Bp.

2013. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én kerek-perec megmondtam nekik amikor egy beszélgetés közepette annyira piszkálták a témát hogy mikor lesz már pasi, mért vagy annyit azzal a bizonyos lánnyal, stbstb.... kiböktem egy az egybe hogy leszbikus vagyok. Erre persze beállt a kinos csend, értelmetlen arcok, aztán mindenki lerohant h micsoda, meg mivan...? meg mégis hogy..? volt aki már tudta és csak várta h elmondjam, volt aki meglepődött és van akinek jó sok idő kellett hozzá h megszokja a gondolatot... de elfogadtak mindannyian.. mára már mindenki természetesen áll a dologhoz. sőőt szeretik ha mesélek nekik. :)
2013. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megmondtam nekik. A legjobb barátaimnak külön-külön, de egy ideje eléggé out vagyok. Akinek egy csöpp esze van, rögtön rájön, aki meg nem biztos benne ér érdekli, annak megvan a lehetősége, hogy piciny talpain odacammogjon hozzám, és megkérdezze.
2013. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

ha tényleg a barátnőid akkor simán megértik. :)

amikor elmondtam a legjobb barátnőmnek, hogy a lányok érdekelnek ő azt mondta, hogy "tudom. már rég észrevettem".

tökre elfogadta.pedig ő nem igazán kedveli a leszbiket,biket és a b*zikat. de engem elfogadott, mert szeret és én vagyok a legjobb barátnője.a többi barátnőmnek amikor elmondtam egy kicsit furán néztek rám. félelmet láttam a szemükben.de miután elmondtam nekik, hogy hetero lányokkal nem kezdek ki és láttak a barátnőmmel tökre elfogadták.nekik jó vagyok így. elfogadnak és szeretnek. más nem is érdekel.aki meg bármilyen undorral a fején rákérdez, annak meg büszkén a képébe mondom, hogy igen leszbikus vagyok. mert ilyen vagyok. és büszkén felválalom.


16/l/l bp.

2013. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem nagyon könnyen fogadták, senki nem fordított nekem hátat emiatt...

mondjuk én kész tényeket mondtam mikor már együtt voltam a barátnőmmel

de a kiskori (teljesen hetero) legjobb barátnőm magától rájött

2013. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt valahogy a csajoktól könnyebben fogadják mint a fiúktól.
2013. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pretty Ballerina ***** válasza:
Úgy hozta a véletlen, hogy az összes barátnőm biszex. :)
2013. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!