Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok titeket milyen csajok vonzanak szexuálisan?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
A fiúsabb és a csajosabb lányok is bejönek. Valamiért a kisebb mell méretűek jobban izgatnak (talán mert nekem nagy van, nem tudom), de pl. legutóbbimnak nagy volt. Szóval elég változó.
2012. dec. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zsazsa92 ***** válasza:

csajosabbak-hosszú haj,nagy mell(bár ez nem feltétel)

viszonylag vékony.

2012. dec. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sportosabb vagy lányosabb hosszúhajúak (bár van pár rövid hajú lány akik hogyismondjam.. fuu :) Szintén viszonylag vékonyak.

Alapvetően láb-fenék párti vagyok, úgyhogy a mell nekem nem igazán fontos, de azért a kisebb jobban tetszik.

2012. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A nőiesebb lányok jobban vonzanak, viszont előfordult, hogy fiúsabb lány is megtetszett már. Nálam is változó, a kisugárzás az ami megfog. Nekem is a kisebb mellű lányok tetszenek, a túl nagy nem.

19L

2012. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát engem a legjobban a hullámos, göndörkésebb hajjal lehet megfogni, de olyan lány sajnos nagyon kevés van, leszbikusba meg főleg... :(

Ja meg ne dohányozzon, mert attól minden szexuális vonzalmam elmegy! :/

19/L/L

2012. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én leszbikus vagyok, göndör hajú (sötétbarna) + nem dohányzom, és magamon kívül is ismerek ilyen lányt :)
2012. dec. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, van kedved ismerkedni? :)
2012. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előzőt üzenetbe akartam, de nem tudom törölni :/
2012. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább a lányos lányok jönnek be, lehetőleg alacsonyabb legyen nálam. gyengém a vörös haj, de nem feltétel :)

mell mindegy, csak szép formája legyen, a nagyon nagy már nem tetszik.


16/bi/l

Bp.

2012. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kisebb legyen a melle, mint az enyém (ami 75B), nem bánom ha kicsit ducibb, az csak még jobban beindít. Illetve ha lehet, akkor ne legyen csubakka ("ott" se). Szép formás legyen a keze, és hosszú az ujja :P

A butchok a zsánereim :)

2016. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!