Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus téma. Egy nő mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus téma. Egy nő mit érez amikor szerelmes lesz egy másik nőbe? Először megijed vaaagy?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szivesen olvasnék:)

2013. jan. 27. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hátradőlve várom Lilla válaszát.
2013. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt várhatod szerintem. :D
2013. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt hittem poénosabb vagy..de még se:)
2013. jan. 27. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztaba van massagaval, miert ijedne meg? Nem villamcsapaskent eri az embert... Lassan kialakul. Leszbikus lanyok sokszor remenytelenul, viszonzatlanul szerelmesek hetero lanyokba. Ez meg megint nem ijeszto, hanem inkabb szomoru.
2013. jan. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább szerelmet =)=)

Megijedés akkor van belőle, ha

1: plátói

2: kizárólag heteroszexuális környezetben nevelkedve egyik pillanatról a másikra jössz rá, hogy meleg vagy


Első szerelmem egy hetero lány volt, plátói, nem igazán ijedtem meg, hanem egyhuzamban végigbőgtem 3 hónapot =D

Viszonzott szerelemnél meg akkor ijedtem meg, mikor elhagyott, mert vitte a szívem darabkáit =)

2013. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem fura volt, mert először csak legjobb barátként tekintettem rá, aztán kisétált az életemből (most nem részletezem), és utána én is hónapokon keresztül bőgtem, na akkor jöttem rá, hogy ez szerelem volt:$

Viszonzott szerelemben még nem volt részem sajna. :/

2013. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát amikor rájöttem, az nem szerelem volt, csak vonzódás, de kb. egy hétig szidtam magamban a Jóistent, hogy miért pont én? stb., a többi káromkodás volt...

Aztán: az ember mindig sokkot kap, ha rájön, hogy szerelmes, akár kvír, akár nem!:)

2013. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, utolsó előtti: wie Alt bist du?:)
2013. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha valaki igazán szerelmes lesz nem aggasztja ilyesmi hidd el :D legalábbis én határtalanul boldog voltam, mondjuk mi majdnem két évig együtt is voltunk utána
2013. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!