Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex lányok! A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok! A szüleitek tudják, hogy nem vagytok heterok? Barátok?

Figyelt kérdés
Nagyon nyomasztó számomra, hogy nem vállalhatom fel a biszexualitásomat a szüleim/barátaim előtt. Párszor beszélgettünk már az ilyen dolgokról és a szüleim nagyon homofóbok. A barátaim is elég furán beszéltek a homoszexualitásról. Egy lánnyal járok már egy ideje, mutatkozunk nyilvánosan, mint egyszerű barátnők. Mindkettőnknek rossz, hogy nem csókolhatjuk meg egymást, vagy nem foghatjuk egymás kezét nyilvánosan. Ti hogyan oldottátok meg ezt a kérdést? Hogyan reagáltak a szüleitek/barátok?

2013. febr. 3. 18:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9. Kinek mi az? Én nem ítélem el a leszbiket, viszont nőként bevallom a biszex fiúkat jobban csípem. :)) Némileg. :D
2013. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Megfejtettél... Nem leszbi, hanem bi vagyok.
2013. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Ciana ***** válasza:
100%
Nekem a szüleim, testvéreim tudják, és pár barátom is. Eléggé különböznek a hozzáállások. Apám úgy áll hozzá, hogy ő nem ítél el, megérti, de reméli, hogy végre valaki legalább akkor legyen az életemben xD Anya ... Hát elméletben megértette, de amikor olyanokat mond, hogy neki traumatikus élmény lesz, ha meglát egy lánnyal kézen fogva, akkor ebben kételkedek :D A tesóim tök nyugodtak ezzel szemben : ) A már tudósított barátaim egy részével inkább hallgatag vagyok az ilyen gondolataimról, a másikakkal simán kibeszélek mindent, panaszkodok, ők teljesen megértik és drukkolnak :D Szóval tényleg elég zavaros, de örülök, hogy viszonylag sokan megértik, és nem szekálnak. Pl barátnőt sem találtam eddig, szóval lehet nem fogták fel még mire buzdítanak XD
2013. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem vidámít mindenkit, de alapvetően elfogadják, illetve egy-két idióta kanos pasi szokott idegesíteni. Amúgy nagy társaságban nem beszélünk nyíltan a dologról, de azért elég nyilvánvaló szerintem.
2013. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Barátaim tudják, szüleim nem.
2013. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Először a nővéremnek mondtam meg, gondolván ő tűnik a legmegértőbbnek. Tévedtem. Nem utál de szerinte a pokolba fogok jutni, ugyh "hagyjam abba". Mire anyukámra került a sor, már rég tudta. Azt mondta mindig a lánya maradok.

Erősen keresztény iskolába jártam, érettségiig tiktoltam, azóta egy leprás vagyok a szemükben...

Barát az aki mindent tud rólad, mégis szeret.

Hát nekem ilyen nem volt... A régiekkel nincs kapcsolat, viszont szereztem helyettük újakat, akik nem diszkriminálnak senkit.

Valld be! Aki szeret, melleted marad, aki nem az nem is melléd való! Haverokat bármikor lehet szerezni, olyanokat is akik mellett nem kell feszengened és hazudoznod.

2013. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

az en anyukam mindig is tudta-(apam az "ismeretlen katona",ott hagyta anyukamat meg a szuletesem elott ket honappal)-de soha semmit sem szolt miatta!

-(amugy en is BI vagyok nem pedig leszbikus!!-megmielott egy-egy....)-

nagyon sokszor latott engem osszebujva aludni a kisbaratnommel!!cskolozas kozben is latott minket!!egyetlen szo nelkul hagyta!

2013. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!