Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan lehet felismerni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet felismerni a (fiús) leszbiket?

Figyelt kérdés

Vagyis érdekelne,hogy honnan tudom meg,hogy egy lány csak fiús vagány,vagy pedig a lányokat szereti.


Köszönöm! :)



2013. febr. 24. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezed tőle? :)
2013. febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Vannak ilyen hiedelmek,hogy hüvelykujjukon hordják a gyűrűt,de ez olyan mint,hogy valakinek a jobb füle van kilyukasztva.
2013. febr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor a füle alapján az öcsém fiús leszbikus...
2013. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

foley, ez nem teljesen igaz. Sok ilyen jelzés lett kitalálva, de a bal hüvelykujjon hordott gyűrű a legnagyobb körben ismert. Viszont ez csak akkor igaz, ha másik ujjain nem hord gyűrűt.


Amúgy egy fiús leszbikust szerintem elég egyszerű felismerni, már csak a mozgásából, viselkedéséből is. Az meg csak rásegít, ha rövid a haja és satöbbi. Nekem ők nem jönnek be egyáltalán.

2013. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fül az a melegeknél van.
2013. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nóri akkor ez nem kamu?
2013. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kamu, de sok hetero váltig állítja, hogy ez nem így van, mert ő is hord ott gyűrűt. De én meg épp ezért emeltem itt is ki, hogy ez akkor igaz, ha CSAK a bal hüvelykujján hord gyűrűt. Az egy leszbikus jelzés.

Én is hordok azon az ujjamon :)

2013. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rám is azt mondják az osztálytársaim a hátam mögött, hogy leszbi vagyok. Azért van ez, mert nem vagyok olyan, mint ők, nem beszélek velük szinte semmit, és ők ezt pasis keménységnek tudják be. A másik, hogy néha kicsúszik egy-egy csúnya szó,na ezért is. Bár mondjuk nem értem, hogy ez miért bizonyíték arra, mert van más osztálytársam,akitől egész nap csak annyit hallani, hogy g*ci, k*rva stb... A gyűrűsről én is hallottam már, de tényleg igaz, hogy a CSAK az számít. :)
2013. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor te nem vagy leszbi?:)


Amúgy a kérdésre válaszolva szerintem 100%-ig csak akkor tudod megállapítani, hogy leszbi-e az illető, ha megkérdezed. Viszont az öltözködés, mozdulatok, viselkedés is sok mindent elárulhat. És ott van a másik véglet is, akik lányosak, és senki sem gondolná, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, pedig igen...

2013. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. febr. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!