Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek leszbikus vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszbikus vagyok, lányok?

Figyelt kérdés
Eddig azt hiszem szerelmes voltam 3 lányba, de szerintem inkább csak rajongás volt. Megismerkedtem nemrég egy lánnyal, aki nagyon megfogott, ő leszbikus, de nem akar tőlem semmit. Ekkora pofára esés után úgy érzem, hogy inkább pasiznom kéne. Veletek is úgy van, ezt a leszbikusoktól kérdezném, hogy megláttok egy lányt, beszélgettek vele, beleszerettek, de ez nem vonatkozik a lányok 98%-ára, tehát akibe tényleg bele tudtok szeretni, és akartok is tőle valamit az csak 2%. Vagy csak én vagyok ennyire nyomi :D köszönöm a válaszokat előre is :)

2013. okt. 21. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem is csak rajongás amit érzel. eleve persze hogy minden lányba nem tud egy leszbikus sem beleszeretni, meg nem úgy működik hogy akkor beszélek vele azt már szeretem is,ennek azért mélyebbnek kell lennie. meg ha a pasik is érdekelnek és volt már pl kapcsolatod is velük akkor meg persze hogy nem vagy leszbikus. mennyi idős vagy egyébként?
2013. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Volt már fiúval kapcsolatod? Szerintem nem vagy leszbikus. Nekem is tetszettek már lányok, leginkább mint személyiség, vagy külső alapján, sőt, egy-kettőért rajongtam is, vagy szexuális vágyat éreztem. Mostanában erősödött ez a vágyam, hogy lánnyal legyek együtt, de főleg azért, mert valahogy lányokkal bizalmasabb testi kontaktust tudok kialakítani, fiúk előtt meg szégyellős vagyok.
2013. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
19 vagyok és eddig 2 barátom volt, de egyik sem volt hosszútávú kapcsolat... mert meguntam őket :/ úgy érzem, hogy a lányok jobban érdekelnek, de csak bizonyos lányok. Fiút pedig még nem találtam olyat, aki érdekelt volna annyira...
2013. okt. 21. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok és szerintem ezek alapján amit leírtál max biszex lehetsz. mert azért fiúk is lányok is érdekelnek végülis
2013. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

HM, sokáig én is csak azt mondtam, hogy rajongok és nem vagyok leszbikus. Már elfogadtam a tényt.

Miből gondolod, hogy nem akar semmit?

Nyominak nem vagy nyomi. :D Te legalább leszbikusokra veted ki a Hálód. :D Én egyet leszámítva csak heterókra vetettem szemet és persze mindegyiknek volt párja.. :D

2013. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja igen az előzőre: 20/L
2013. okt. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
hat akkor leszbikus csajok nem tudjatok hgy mit hagytok ki maradjatok az ujjazasnal meg az egyeb ilyen baromsagoknal amig mas csaj jot elvez mondjuk velem
2013. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönjük a építő jellegű hozzászólást, ezzel sokra mentem :D
2013. okt. 23. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!