Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most leszbikus vagyok? (többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszbikus vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nemrég voltam egy házibuliban, és az egyik fiúval csókolóztunk, minden tök jó volt. De mikor elkezdtünk volna tovább menni, eszembe jutott egy nő, aki nagyon tetszik..és ott is hagytam a srácot. És ilyen már többször előfordult velem. Pedig egy pasi is fel tud izgatni de ugy érzem hogy egy nővel tudnám élvezni igazán a szexet.

2013. nov. 16. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a pasik is vonzanak és izgatnak szexuálisan, akkor leszbikus biztos nem vagy, max. biszex.

És valószínűleg a nők iránti kíváncsiságod most sokkal nagyobb, ezért koptatod le a pasikat.

2013. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából a pasik nem vonzanak annyira de feltud izgatni egy pasi is..ha már választanom kéne inkább nők
2013. nov. 16. 09:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha lány mellett képzeled el magad mondjuk 10 év múlva, és párkapcsolatot is nővel akarsz akkor igen.
2013. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha teljesen leszbikus lennél, akkor egy pasi sem tudna szexuálisan felizgatni, mert el sem jutnál egy pasival oda, hogy felizgasson, ugyanis egy leszbikus nőt szexuálisan abszolút hidegen hagynak a pasik.
2013. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ahogy fentebb is írták, akkor valszeg biszex lehetsz.


Javaslom, próbáld ki egy lánnyal is, és akkor már jobban meg tudod majd ítélni a dolgokat.

2013. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem vagy leszbikus csak engedsz a perverz gondolataidnak
2013. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen én hosszútávon lánnyl tudom csk elképzelni magam!
2013. nov. 16. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:
biszex, biszex, biszex...
2013. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
küldesz képet magadról priviben? ;)
2013. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!