Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszexuális lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszexuális lányok! Nektek mi jön be?

Figyelt kérdés

Gondolok itt külsőre belsőre egyaránt:

lányok;fiús lányok, haj, szem, alak, öltözködési stílus,magasság, belső tulajdonság. stb.

Esetleg leírnátok, h ti hogy néztek ki? És akkor látom, hogy körülbelül milyen típusú lánynak, milye jön be. Légyszi kort is írjatok



2014. márc. 10. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem inkább a lányos lányok jönnek be (a fiúsabbakra - akik ku*va jól néznek ki kb. példaként, példaképként tekintek >.<), mivel én fiúsabb vagyok, boi-nak vagy androgünnek mondanám magam (félrövid szőkésbarna haj, laza, deszkás stílus (póló, pulcsi, farmer, sportcipő), előzékenyebb, udvariasabb vagyok lányokkal, stb.)

fontos még hogy lehetőleg egymagasak, vagy inkább nálam alacsonyabb legyen (én 176 cm vagyok). Hajszín szemszín mind1 (najó, imádom a természetes vörösöket és inkább barna mind szőke) de a belső fontosabb (jó humorérzék, közös érdeklődés, bizalom, stb.stb.), értsd: ha imádom a személyiségét, nem érdekelnek a külsőleges "hibák".

testalkatra meg a fentiek alapján szintén nincs megfogalmazható ideám, mert már tetszett full deszka lány is, mert imádoma személyiségét, tetszett már pont jó, szép sportos csaj, és molettebb lányok is bejöttek már.

ja, öltözködési stílus... hát ne nézzen ki szakadtul, de ha a személyiségéhez megy a stílusa, akkor felőlem azt hord, amit akar (tehát ha plázap*csa, és tömeggyártott cuccokban mászkál, akkor felőlem... úgyse piszkálnám meg még egy bottal se :D)


remélem mindenre válaszoltam :)

17,5/L/L

Bp.

( [link]

2014. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Minimum a 20. életévét betöltötte, nem jár minden hétvégén különböző(vagy azonos) szórakozóhelyekre, komolyabb felfogású(de egyben jó humorérzékkel megáldott, kis huncut:D) legyen. Tudja mit akar az élettől és a párjától......(ne egyik nap a nőkhöz, másnap pedig a férfiakhoz vonzódjon.)

Külsőre husisabb, nem túl magas, és nőies:)!

Ennyi !!!


24/L/L

2014. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én "femme" vagyok,bár nem szeretem kategorizálni magam,(mert az álltalában kizár valamit) a lányos lányokat keresem,szeretem.

A külsőről annyit,hogy hajlandó vagyok engedményekre,egy bizonyos határig.Fontos,hogy a barátnőm lánynak nézzenki: haj-hosszú barna,de lehet más is. szem-kék v. barna. alak-vékonyak bár találkoztam csinos ducikkal is.

öltözködés-lányos.

magasság-én 173 vagyok mondjuk +/- 10 cm.

belső-vidám,nyitott,legyen hasonló az érdeklődési körünk,stb.

ja és legyen komoly,de lehessen vele hülyülni.


27/L

2014. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs kifejezett ideálom, csak fogjon meg a személyisége, tudjak vele értelmesen beszélgetni (de azért legyen néha kicsit hülye :D) és érezze jól magát a bőrében. Innentől kezdve nem lényeg, hogy molett, deszka, plázap"csa, deszkás..

Én inkább molett vagyok, legalábbis nem kifejezetten vékony, hosszú természetesen göndör barna hajam van és barna szemeim. 15/L

2014. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sötét hosszú haj, szem mindegy, (de a zöld szem nagyon bejön), átlagos, inkább vékonyabb testalkat, 170 cm körüli magasság. Öltözködésben a farmer-pólótól kezdve a nagyon csajosig bármi lehet, ami nőies. Belső tulajdonságra szeretem ha a másik nagyképű, egoista, vakmerő. Nem tudok mit kezdeni a kis félénk lányokkal, félek, hogy eltaposom őket. Nem baj, ha egy kicsit morbid, lázadó, az a tipikus fejjel a falnak típus. Én ugyanilyen vagyok külsőre is, belsőre is. A fiús "lányoktól" hányingert kapok, de szerencsére ők sem szeretnek engem:)


Ideál pedig egyértelműen Megan Fox.


22/L

2014. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem mindig is a "lázadók" jöttek be :D tetoválás, pc, vállig érő tépett haj...szóval az egyedi, érdekes stílusúak akik kilógnak a sorból, de nem néznek ki pasinak

És engem egyáltalán nem zavar, ha "molett" sőt..nem igazán szeretem a nagyon vékony lányokat

A szemszín..hát a világos szem + sötét haj szerintem nagyon vonzó, de az első barátnőmnek barna szeme volt, és pont nem érdekelt, imádtam :D

Magasság mind1, jártam alacsonnyal is, de jobb ha nagyjából ugyanolyan magasak vagyunk (kb. 170 cm)

belső tulajdonság...legyen megbízható, hűséges, humorérzéke is legyen, intelligens legyen de legyen határozott magabiztos stb stb stb

Én amúgy az abszolút nőies kategória vagyok, magassarkú, szoknya, harisnya, hosszúhaj meg minden egyéb, de szeretem a farmer+pólót is, és nem nyavalygok ha szétjön a hajam...már csak azért sem mert nem szoktam vele csinálni semmit :D

Egyébként már megtaláltam életem párját (és abszolút "megfelel" a fent leírtaknak:D), de azért gondoltam írok :)


20/L

2014. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekem fekete festett tépett vállig érő hajam van, zöld szemem, 167/átlagos alkatú. Se piercing se tetoválás. Stílus: póló, farmer, nagyon ritkán ing (de nem fiús), néha sminkelem magam, de csak szolidan.

Ideál: sötét haj (fekete v barna). A szőkék nem jönnek be-> pláza cica stílus irritál. A nőies lányok jönnek be, az nem zavar, ha valakiben van egy kis vagányság. De a tüsi haj, agyontetovált lányok nem jönnek be. Amúgy nekem, sztárideálom: Lucy Lawless

2014. márc. 11. 19:15
 8/10 anonim válasza:

nekem a nőiesebb lányok,vörös,fekete haj, zöld vagy barna szem (valamiért se a kék szem,se a szőke haj nem jön be:D) Én átlagos testfelépítésű vagyok,ne legyen vékonyabb,mert félek,hogy eltörik:D a humor nagyon fontos, és hogy akkora legyen az intelligenciája,mint egy félig megcsócsált vajas zsömlének. kicsit alternatívabb stílus tetszik,ne legyen swagyolo,plázacica,ülepes gatyás,meg ilyenek. nagyon irritálnak azok a lányok,akik olyan rövid szoknyákat hordanak,hogy ugyananolyan információkat tudok meg,mint amit a nőgyógyásza... MAGAS LÁNYOK VUHÚÚ

én lányos-szerű vagyok(mármint nem vagyok tomboy,de azért kicsit fiúsabb), barnás hajú,barna szemű,168 cm, 16 éves:)

2014. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azért kedves kérdező, kötekednék most egy kicsit. Ne általánosítsunk már, hogy minden szőke lány pláza cicás. Mert hidd el nekem hogy abszolút nem. Pl én is szőke vagyok (természetes hajszínem, nem festett) és totál nem vagyok pláza cica. Bocsi amúgy tényleg, de ettől az általánosítástól, amit a szőke nőkre raknak, csak azért mert szőke, kiráz a hideg.
2014. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van, de nekem a szőke haj akkor sem jön be, függetlenül attól, hogy az illető plázacica vagy sem
2014. márc. 11. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!