Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Bi, leszbi kérdés, az alábbiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi, leszbi kérdés, az alábbiakból mire következtettek?

Figyelt kérdés

Ha egy csajnak kitágulnak a pupillái, ha meglát egy másik csinos csajt, akkor csaj tetszik neki, hogy szép nő és példaképként tekint rá, vagy van benne bi hajlam, ill ha átlagosan ránéz egy másik csaj és miközben beszélgetnek, mintha kis szikrát lehetne látni a szemébe, akkor enyhe bi hajlama van és megkívánta a csajt, ill ha ránéz egy másikra aki tetszik neki és folyamatosan lehet látni a tüzet a szemébe, akkor is bi de inkább a lányok felé húz?


Egyébként ha két csak szemez mondjuk a suliba,hogy van a folytatása, egyik megszólítja a másikat és mintha barátkoznának?



2014. márc. 16. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
De amúgy honnan látod a "tüzet" a szemében? Ez miben nyilvánul meg?:D
2014. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

vhogy csak ehhez tudtam hasonlítani :) :)


a szikrás nézés:

[link]


[link]


[link]

a tüzes nézés:

[link]


[link]


[link]


[link]

2014. márc. 16. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ezen k....va jót röhögtem :D Heidi Klum meg a tüzes nézés :DD


Amúgy nem értem a kérdésed.

2014. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!