Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem fogadják el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a férfiak, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Akármelyik pasinak, aki bepróbálkozik mondom, hogy leszbikus vagyok, nem fogadja el, nem veszi komolyan, legyint egyet, hogy ez biztos csak ideiglenes szórakozás és majd úgyis egy pasival leszek a végén. Miért? Az igaz, hogy voltam előzőleg pasival, de már 4 éve csak nőkkel ismerkedtem és eljegyezni készülök a barátnőmet. Abszolút nem értem ezt a viselkedést. Az első barátnőm után még megpróbáltam pasival is a dolgot, nem is nedvesedtem, nem izgultam fel és ez azt hiszem épp elég bizonyíték.

2014. ápr. 14. 20:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
1%
Majd kinövöd. :D
2014. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert a csak lezbi nő jóval kevesebb mint a biszexuális. Ezért reménykednek, hogy nem vagy lezbi csak bi :) 24/F
2014. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
4%
Fúj gusztustalan és beteg vagy.
2014. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan hogy lezbikus. Idővel elmúlik.
2014. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, én elfogadom.
2014. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű a válasz,mert minden férfi leszbikus és te nő vagy.

"eljegyezni készülök a barátnőmet." te melyik országban laksz?

2014. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az első 4 válaszolónak igazán köszönöm a hozzászólást, felesleges volt pazarolni a helyet. :D
2014. ápr. 14. 21:00
 8/26 A kérdező kommentje:
6: Nem hiszem, hogy ez számít. ;)
2014. ápr. 14. 21:01
 9/26 WheneverYouWant ***** válasza:
90%

Ugyan ez a nők reakciója egy meleg pasira. A pasi azt mondja hogy ő csak a férfiakra indul be akkor mit mondanak a nők: Majd én megmutatom majd én kihozom belőled, majd velem menni fog, élvezni fogod.

Ugyan ilyen értetlenség van a te esetedben is. Mond el ezt a pasinak amit nekünk leírtál és ebből érteni fogja. Ha nem akkor hülye és felesleges vele többet foglalkozni.

2014. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9: Tudod mi a legdurvább? Hogy nem lipstick leszbikus vagyok, hanem egy rövid hajú, inkább 50:50, mint fiús/lányos nő. Szóval azt sem mondhatják, hogy túl jó csaj vagyok ahhoz, hogy leszbikus legyek. :D
2014. ápr. 14. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!