Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem fogadják el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a férfiak, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Akármelyik pasinak, aki bepróbálkozik mondom, hogy leszbikus vagyok, nem fogadja el, nem veszi komolyan, legyint egyet, hogy ez biztos csak ideiglenes szórakozás és majd úgyis egy pasival leszek a végén. Miért? Az igaz, hogy voltam előzőleg pasival, de már 4 éve csak nőkkel ismerkedtem és eljegyezni készülök a barátnőmet. Abszolút nem értem ezt a viselkedést. Az első barátnőm után még megpróbáltam pasival is a dolgot, nem is nedvesedtem, nem izgultam fel és ez azt hiszem épp elég bizonyíték.

2014. ápr. 14. 20:56
1 2 3
 21/26 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Azt tudom tanácsolni hogy ha valaki próbálkozik nálad akkor ne mond azt alapból hogy leszbi vagy mert az előbbi levezetésemből ezt kihívásnak vehetik. Vagy csak azt hihetik hogy le akarod őket koptatni és ezt nem fogadják el mint indokot.. nem tudom..

A lényeg az hogy ha téged ez zavar hogy elmondod hogy leszbi vagy és utána is nyomulnak akkor ne mond el. Mondj annyit hogy nem az eseted az illető. Ha nagyon nyomulna akkor mond azt hogy egyáltalán nem jön be/nem izgat fel.

Ennyi a megoldás.

2014. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
21: Ha nem mondom, hogy leszbi vagyok, hanem más lekoptató szöveget keresek, akkor meg azzal jönnek, hogy de ők miért nem elég jók. :D Röhej az egész valójában. Próbálom szépen, de ezek szerint nem megy.
2014. ápr. 14. 21:17
 23/26 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Néha keménynek kell lenni...
2014. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt,hogy az átalakító műtét előtt Bélának hívtak.
2014. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

14-es

Egészégügyi dugás? Úristen :D Na ezt még senkitől nem hallottam :D

A leszbik nem szoktak pasikkal szexelni egészségügyi dugás címén sem O.o Elég kielégítő szexuális életünk van a párunkkal :D


Egyébként meg túl van ez ragozva...azért nem hiszik el a pasik, hogy leszbi vagy, mert sok heteronak ez a lekoptató szövege, meg sok lány a szórakozóhelyeken nyomja a leszbizést, hogy összeszedjen egy pasit, ezért sokan azt hiszik, hogy a leszbiség az csak műsor.


Szóval ez van, kész, lépj túl rajta :D


20/L/L

2014. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ne azt mondd, hogy az átalakító műtét ELŐTT Béla voltál, hanam azt, hogy most lesz a jövő hónapban a műtét és UTÁNNA Bélának fognak hívni.

Sőt, tulajdonképpen mindig is Béla voltál és sajna az is fogsz maradni . . . .

De szerintem se ezzel indíts.

2015. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!