Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok és zavarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok és zavarnak a provokatív melegek/transzvesztiták?

Figyelt kérdés
Megkérek minden válaszolót, hogy mellőzze a gyűlölködő hozzászólásokat, próbáljunk meg normális emberek módjára beszélgetni. Leszbikus lány vagyok, teljesen normális életvitellel, kinézettel. Nem szeretek kitűnni, arra ösztökélem a környezetem, hogy úgy fogadjon el, amilyen vagyok, normálisnak, mint a többit. Csak annyi a különbség köztem és a többi között, hogy én a nőket szeretem. Engem borzasztóan zavar az, mikor a melegek, leszbikusok kihívóak, provokatívak, nem beszélve a transzvesztitákról. Ne értsen senki se félre, de szerintem az utcán nem kellene úgy megjelenni, ahogyan ők teszik. Ez egyszerűen túl sok. Szerintem így soha nem fognak bennünket normális emberekként kezelni, ha feltűnősködnek egyesek. Valójában nem értem saját magam, hogy miért zavar ennyire, ignorálhatnám is, de sajnos nem tudom, mert elég sűrűn látni ilyen feltűnő emberkéket. Tudom, hogy ebből most kemény vita lesz, de érdekel mindenki véleménye. Csak sértegetés és utálkozás ne legyen, köszönöm!

2014. máj. 5. 18:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

"Én mondjuk sose smárolok az utcán a párommal, de kézen fogva se megyünk, de csak azért, mert félek, hogy valaki belénk köt vagy még rosszabb..."


Ez reális veszély, egyszer kellet a paprika sprayt használnom, de többnyire csak beszólogatnak és nem számítanak arra, hogy visszaszólsz. :)

Szóval csak keményen, ha nem hagyod magad, akkor nem lesz gond. Volt olyan, hogy a párommal egy üzlet pénztáránál álltunk, mögöttünk egy kan félhangosan megjegyzéseket tesz.

Kb. ezren voltak, de nem zavartattam magam, elküldtem a jó édes anyukájába. Mindenki csak lesett, ez meg állt ott, mint a kuka.

Az utcán ha beszólt valaki, akkor elkezdtem vele kiabálni, hogy gyere ide és itt mond el amit szeretnél, válogatott káromkodásokkal fűszerezve.

Nem számítanak semmilyen ellenállásra, ha kellő magabiztossággal lépsz fel, akkor fület-farkat behúzva lapítanak.

Azt hiszik, hogy két nőbe nyugodtan beleköthetnek, úgysem lesz semmi.

Éljék ki máson a kisebbségi komplexusaikat, ne rajtam, a páromon meg végképp ne.

Volt olyan aki elkezdett b****ni az utcán, utána mentünk, egy kocsma előtt állt a többi suttyóval.

Meg se mert szólalni, amikor helyre tettük. :)

2014. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

hát sajna ezzel nem tudsz mit tenni, és sok butuska ember az összes meleget az ilyen provokatív feltűnési viszketettségben szenvedőkkel veszi egy kalap alá, és szerintem ez igencsak lelassítja a melegek elfogadásához vezető utat.


17/L

2014. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

Mit választanál inkább?

Azt, hogy megfoghasd a párod kezét az utcán, megcsókolhasd szabadon vagy úgy kelljen tenned, mintha idegenek lennétek és még rosszul is érezd magad mások előtt?


Ezek alapján gondolj bele, hogy a transzvesztiták hogyan érezhetik magukat, mit akarnak.

Ahány ember, annyi személyiség.


Attól, hogy te és én nem vagyunk azok, attól még meg kell értenünk más embereket is. Nem biztos, hogy teljes képünk van róla. Szerintem, ha az embernek nincs tapasztalata bizonyos dolgokkal kapcsolatban, akkor ne akarjon beleszólni azok életébe, akik úgy élik az életüket ahogy. Pont úgy, mint ahogy te sem akarod, hogy más megmondja, hogyan élj.


Mellesleg a gyerekkorba való lépés kritériuma az, hogy az egyén felismeri, hogy nem mindenki azt tapasztalja, amit ő, hanem, hogy minden ember más nézőpontból lát dolgokat, mást tapasztal életében.

Néha mintha kicsit visszalépnénk..

F/ meleg

2014. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt csinálnak amit akarnak. Ha őt nem érdeki hogy mások mit mondanak/gondolnak erről akkor minket miért érdekeljen. Ha neki tetszik csinálja.
2014. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Teljes mértékben egyetértek, engem is irritálnak a provokatív LMBT emberek.. Szerintem is mindenkinek normálisan viselkedve kellene magát felvállalnia (már ha szeretné), nem pedig saját neméhez és egyáltalán emberhez méltatlanul játszani a tündérb*zit vagy a lóba..ó leszbikust!


24F m

2014. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!