Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 20 éves lány lefekszik 15...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány lefekszik 15 éves lánnyal, elítélendő?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 10:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
18%
Hát igen az, több szinten is.
2014. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Miért a GyK-soktól vársz erkölcsi útmutatót?
2014. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
8%
Igen ,egyértelműen.
2014. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
15%
Igen. Az egyik felnőtt, a másik gyerek. Nem kellene ilyen fiatalon megfertőzni a kislányt a hülyeséggel. Ha tényleg ezt akarja, csinálja, de ne ilyen fiatalon. Előbb fiúkkal próbálkozzon. Bár ennyi idősen még fiúkkal se.
2014. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Igen, hát legalább a 16-ot megvárhatták volna... :/
2014. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Mr. Truth ***** válasza:
2%

Aha... Lefekszenek... És mit csinálnak..? Mert hogy egyiknek sincs szerszámos tatyója...

Idióták...

2014. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
4%

Ilyen korban roppant módon befolyásolhatóak a lányok és gyakorlatilag megrontott a homoszexualitásoddal,mert a női lelki tényezőlre vezethető vissza.

Gondolom apukátokkal nem vagytok túl jó viszonyban,igaz?

2014. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
19%
15 éves korban általában még nem végleges a nemi identitás. Jobb ebbe nem beleszólni.
2014. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
nem az.
2014. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%

Hetes, ezzel az apukás dologgal olyan butaságot mondasz, hogy csak na :) Én például édesapámmal élek már kiskorom óta, nagyon jó a viszonyunk, szeretem, tisztelem, felnézek rá. Bár gondolom én esetemben pedig az anya-komplexust mondanád. Ez eléggé nyuszi és a sapkája szituáció. Ha felveszi az a baj, ha nem veszi az a baj.


Kérdező, nem tudunk semmit a kettőtök kapcsolatáról, miből gondolod, hogy itt a válaszolók bármelyike tudna hasznos válasszal szolgálni?


Ha akartátok mindketten és örömet szereztetek a másiknak, miért lenne elítélendő? Miért kéne más orrára kötni és másra bízni, hogy ez elítélendő-e vagy sem? Ti elítélitek magatokat amiért volt egy jó éjszakátok amit feltehetőleg mindketten akartatok?


Igen persze, kissé érdekes a 15-20 kombináció, de mivel jobb egy 16-20? A lány lehet érett és választhatja el két hónap a tizenhattól. Annyit változtat az a pár hónap, hogy random emberek GYIK-en kevésbé néznek rád ferdén.

Ha pedig egy 15 éves lány szexualitását ilyen mértékben befolyásolná egy másik lánnyal való együttlét, akkor ne mondjátok nekem, hogy egy fiúval való nem befolyásolná :) Szerintem ennyi idősen, ha el tudja dönteni valaki, hogy hetero, akkor azt is el tudja dönteni, hogy épp nem az. Ennyire ne legyünk álszentek, emberek.

17l

2014. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!