Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 20 éves lány lefekszik 15...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány lefekszik 15 éves lánnyal, elítélendő?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 10:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
8%
Megjött a homoszexuális lepontozó brigád... Szerintem igen, az. Ez az én szubjektív véleményem; lehet lepontozni!
2014. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudjatok meg, de ti os....obák vagytok xdddd

a nemi identitás a gyerekben 3-5 éves kora körül alakul ki.

és nem elítélendő, mert ha egy 40 éves férfi meg teheti, akkor egy 20 éves nő miért nem? akkor lenne elítélendő,. ha 14 év alatt lenne.


Szerszámos tatyi? az a f....sz akar lenni öreg?

annyira begyöpösödött egy szűk látókörű emberek vagytok...tudjátok isten nem bottal ver, mikor bántjuk a másikat, akár szóban is.


És ha a csajszi már nem is szűz? akkor mi van? kit érdekel? ha ő lesz az első? kit? ha mounteverest csúcsán? akkor kit?


ha jól esik hajrá L/L/19

2014. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%
A legkevésbé sem elítélendő dolog, teljesen normális.
2014. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagyok álszent. A véleményemet kérdezte, én pedig elmondtam. Az az álszent, aki nagy liberálisként támogatja a szólásszabadságot, de felháborodik és ilyen kifejezéseket vág a másik fejéhez, mint álszent, ha az más véleményen van.

Senki sem fogja megakadályozni a kérdezőt, viszont a véleményemet hadd mondjam már el anélkül, hogy megsértenek a becsületemben. Pláne ha ő kérdezte...

2014. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
3%
Látom, megy a libtard tolerancia itt is. :D
2014. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
97%
Minek neveznéd azt, amikor egy tizenéves lány kitesz valami leszbikus/biszexuális dologgal kapcsolatos kérdést és mindenki elkezdi mondani, hogy nyunyómunyó ilyen korban még nem alakulhatott ki a szexuális orientációd. Amikor viszont ugyan ilyen korú lány tesz ki hetero dologgal kapcsolatos kérdést, akkor senki nem kérdőjelezi meg, hogy kialakulhatott; valóban hetero-e. Nekem ez álszentség.
2014. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Eleve a lány-lány miatt, meg aztán a korkülönbség is. Szóval igen!
2014. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
58%
Rengeteg olyan kérdés van, ahol 15/16 éves lány kérdez arról, hogy lefeküdjön-e a 20 éves barátjával (jó esetben). Nézd meg a válaszokat. A különbség annyi lesz, hogy az "elítélő" válaszok hasznossága ott 100%-osak, míg itt 0% körüliek. Na, ez az álszentség.
2014. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, fiatalok vagytok, ha izgat titeket ez akkor nyomjátok. 20/f
2014. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Jaj,látom beindultak a női szerelem propagandistái akik foggal körömmel védik magukat...
2014. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!