Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi vagyok? Lehet hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi vagyok? Lehet hogy csak kiváncsi vagyok?

Figyelt kérdés

Rengeteg időt töltöttem mostanában a legjobb barátnőmmel. Sokszor álmodtam vele, hogy csókolózunk és párszor fantáziáltam is már róla.

Általános iskolában, 8.ban is vot egy csaj, aki ú.m. Tetszett..tehát örültem ha látom, gyorsabban dobogott a szívem, mindig vártam hogy írjon, rengeteget gondoltam rá, ha írta hogy szeret vagy szívezett, utána egész nap mosolyogtam.

Mostani legjobb barátnőmről inkább csak fantáziálok, ha hozzám ér, kiráz a hideg.

De egyébként más idegen nőket nem nézek meg, vagy nem hoznak lázba. De csóknál többet nem tudnék elképzelni, arra sose gondoltam.

Lehet hogy csak kiváncsi vagyok?


Egyébként tetszenek a fiúk,eg lázba hoznak de csak addig amíg nem randizok velük, randi közben még sosem éreztem fellángolást, mondjuk még csak 2 pasival volt. (mondjuk mind a kettő tapló volt.)

Segítsetek!!:(



2014. aug. 17. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát te full össze vagy zavarodva csak ennyi a bajod.


Azért képzeled el lányokkal a dolgot, mert ők eddig kedvesebbek jobbak voltak hozzád mint a fiúk.

De majd ha találsz egy olyan srácot aki normális akkor nem fogsz többet csajokra gondolni.

2014. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Így legyen!:/

De akkor is ki szeretném próbálni a csókot egy lánnyal, de ahogy írtam, többet nem szeretnék..

2014. aug. 17. 17:45
 3/8 anonim válasza:
Majd találsz egy normális helyes fiút aki nem ver át és a fiúkat fogod szeretni
2014. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen ( már egy éves kapcsolatban fiuval) jöttem rá hogy érdekelnek a lányok. Főleg 1 leszbikus barátnőm tetszett meg nagyon és párszor smároltam is vele de többre nem os gondoltam. A barátommal persze szakitottam addigra és késöbb érdekelni is kezdett hogy lefeküdjek azzal a lánnyal és be is következett. Azóta csak lányokkal volt kapcsolatom . Szóval ha leszbikus nemis vagy de biszexuális még lehetsz. 21/L
2014. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat! :) Megnyugodtam kicsit.
2014. aug. 17. 17:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha biszex lennék az annyira nem is zavarna, de leszbi semmiképp sem akarok.
2014. aug. 17. 17:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudju, ezt neked kell kiksérletezni. Sokféle irányultság van, ne csak a leszbkius, a biszex és a heteró.

Lehet valaki panszexuális, demiszexuális, aszexuális romantikus vonzalmakkal vagy épp fordítva, aromantikus mindenféle szexuális vonzalmakkal.


az biztops, hogy van elég sok szexuális feszültség köztetek.


A tetszés meg az erőteljes szívdobogás azért nem ugyanaz az kategória. A melegek is tudnak esztétikailag értékelni egy ellenkező neműt, lehetnek közeli barátok de ez még nem szerelem vagy erotikus vonzalom.

2014. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én leszbikus vagyok, hidd el azt is túl lehet élni :'D
2014. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!