Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy meleg srác feltétlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg srác feltétlenül szeret szopni?

Figyelt kérdés

Illetve a másik nemre is igaz, hogy a leszbikusok imádják a puncit?

Én heteronak gondolom magam de nem minden csajt nyalnék ki. Van olyan punci ami kifejezetten gusztustalan a számomra.

Sőt a férfiak elég jelentős része egyáltalán nem szeret nyalni illetve a nők jelentős része nem szeret szopni. Hogy is van ez?! A melegeknél is így van? (leszbikusokat is ide értem)



2014. aug. 24. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Engem feltétlenül leszophatna egy leszbi csaj, aki épp leszbizik a barátnőjével közben.
2014. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én ugyan nem vagyok meleg, de egyszer kipróbálnám :)
2014. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit próbálnál ki?
2014. aug. 24. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A melegeknél is így van.


Attól még, mert feláll a farok egy szép izmos test látványára, még nem biztos, hogy a seggbekuki illetve a szopás körül csoportosulnak a gondolatok. Sokan szeretik, sokan nem.. Olyan is lehet, hogy csak kiverik egymásnak, vagy maguknak, miközben simogatják, tapizzák egymást. Nem feltétlenül kell szopni az örömszerzéshez...

2014. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bi vagyok és szeretek szopni,és nyalni is.

A néger srácok farka nem indit meg igazán,pláne nem a 7mérföldes dákók.Úgyhogy őket nem szopnám.

És persze van olyan punci amit nem nyalnék mert szerintem ronda-a saláta puncik jellentős többsége ilyen.


A legutobbi pasim sem szeretett szopni,az az előtti pedig a szájba élvezést nem szerette.


A kérdésedre univerzális válasz nincs,annyi orál ahány ember.

2015. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 vagyok. kimaradt.


és persze ott az aktiv,passziv,uni "szerep"

ahol az aktívok nagyrésze nem szopik.

2015. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
természetesen nem mindenki. vannak aszexuális melegek is, képzeld.
2015. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!