Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezek a leszbikusság jelei?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a leszbikusság jelei?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon pár dolgot.

Az első a legujjabb; mostanában nagyon összejöttek a dolgok, már túl vagyok rajta, ezért sokszor ül rám az elkeseredettség, frusztráltság ami történt és a következményei miatt és mostanában egyre többször tör rám ilyenkor az az érzés - megnyugtatna, ha egy lánnyal csókolózhatnék. Megijeszt, mert eddig csak a fiúk érdekeltek, ez nem vitás.

Emellett szeretem, ha a lányok megölelnek és valami miatt erősen kötődök a 30-35-ön felüli korosztályhoz. Nem szerelmileg csak haverilag mindig az ő társaságukat keresem.

Olyan mély kapcsolatot bírok kialakítani lányokkal, hogy miattuk (mert eltűntek az életemből), négyszer voltam depressziós.

Nagyon nyitott vagyok és indiszkrét dolgokról beszélek.

Utálok szépítkezni és megszenvedni a szépségért.

Emellett izgat, ha bizonyos lányoknak, fiúknak, gyerekeknek pisilniük kell.

A csókot eddig fiúkkal próbáltam, de nem amiatt hogy férfiak, hanem úgy, undorító volt és idegesítő volt egy idő után, hogy állandóan fogdosnak, az aurámban vannak, utálom a nyelves csókot mindig öklendezek tőle...

Imádom a férfiak illatát, de hosszú távon ideges vagyok tőlük, bosszantanak, nem tudok velük sokáig lenni, nem tudom hogy megyek férjhez. De mindig a férfit leresem és nem nőt.

Ezek ennek a jelei? Nem meséltem erről senkinek, nagyon szégyellem.



2014. szept. 5. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez max biszexségre való hajlam, de szerintem ne fojtsd el, mert akkor nyomasztani fog. Ne beszélj róla másoknak, és akkor a te titkod marad. (Ha zavarna, hogy ez a helyzet) De szerintem semmi szégyellnivaló nincs ebben. :)
2014. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha eddig a fiuk erdekeltek valoszinu hogy biszexualis vagy, mind ket nemhez vonzodsz..vagy az is lehet hogy az idok soran egy fiuban se lattad azt a pluszt amit kene igy tudatod alatt atpartoltal a noi nemhez, veluk erzed jobban magad, veluk erted meg magad, veluk vagy onmagad..nem kell szegyelned ha esetleg jobban vonzodsz hozzajuk..azt csinald es azzal akivep neked jo es jol esik! :)
2014. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bi vagy, és lehet anyakomplexusod is van. Hány éves vagy? Amúgy meg ne gyötörd magad a nyelves csókkal, meg a férjhez menéssel, ha nem akarod ezeket csinálni, akkor ne csináld. Biztos van fiúk között is aki nem szeret csókolózni. De mindenesetre ne szégyelld magad, mert azzal csak ártasz magadnak. A homofóbia különben is inkább a férfiak ellen irányul.
2014. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ezek a terhesség jelei!
2014. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

24 vagyok. Az anyakomplexus szerintem is megvan.

Ami fura; nem akarok férjet, de gyereket igen.

Nagyon sok férfi adott nyelves csókot, ciki volt, mert mindig öklendezni kezdtem és a pasi nagyban èlvezkedett én meg öklendeztem.

Csak nemrég kezdtem érezni a jelek többjét. Mi válthatta ezt ki? Nekem a heteroszexualítás a természetes és most a gondjaim után és a sok fusztráltság és levertség miatt ez is kijött. Lehet az ember az élettben történt dolgok miatt vált vonzódást tudat alatt?

2014. szept. 5. 17:30
 6/9 anonim ***** válasza:

ezt a pisis dolgot nem nagyon értem, kifejtenéd?!

kérdés a következő; volt/van lány aki iránt nálad működik 'kémia? szexelnél lányokkal? szexelnél egy lánnyal, aki nagyon tetszik neked? vagy esetleg szexelnél fiúval? esetleg mind a két nemmel el tudod képzelni a szexet, ölelkezést stb.-t?

talán ha ezekre választ adsz magadnak, nagyjából képbe leszel.

nagyon sokaknak van nemi identitás zavaruk, olyanoknak is akikről soha nem gondolnád. nem vagy egyedül, ne félj ismerkedni

2014. szept. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Előző válaszoló; na most mondok egy furát.

Rettegek, ha a szexre gondolok. Olyankor a fiúk vadálattá változnak, nagyon durva arcuk van, olyan mintha egy tébolyult fetrengene rajtam. Plusz nem tudok elélvezni. Próbálom elengedni magam, de nem megy. Nem a gondolkodás miatt; kiürítem a fejem, de semmit se érzek, semmilyen gyönyört attól, ami épp történik velem.

Lányokkal még nem képzeltem milyen lehet, de az a gond, hogy 24 évig az volt bennem; csak a fiúkkal szabad szerelmi viszonyt létesíteni és lányokkal nem való. Így tuti bűnösnek érezném magam és lelkiismeretfurdalást éreznék.

De a velemegy korú lányok, ha szóba jönne a dolog. Nem fiatalabbak, mert valamilyrn fura oknál fogba a 18-19 évesektől falra mászok és nem idősebbek, mert a 30-35 év felettiekkel beszélgetni szeretek, együtt lógni, segíteni mekik és segítséget kérni és jól érzem magam velük, de semmi több.

Nem tudom, ezeket a bepisil a másik és letaperolom, pisiszex, nem érdekel. Az se olykor, ha bepisil. De azt izgalmasnak találom (nem felizgat szexuálisan csak simán izgalmas) ha az emberek majd bepisilnek és tartogatják (nem a pózoktól amikben állnak, hanem mert feszíti a hólyagjukat a sok pisi). Úgy hallottam ez inkább egy leszbikus tulajdonsága.

2014. szept. 6. 08:12
 8/9 anonim ***** válasza:
De fura vagy amugy én sem tudok rendesen elélvezni mikor fiuval vagyok szal nem vagy egyedül
2015. júl. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én leszbi vagyok, még életemben nem hallottam erről. Mármint arról, hogy bárkit is izgatna az, hogy valakinek pisilnie kell :D

Amúgy szerintem ne stresszelj ezen ennyit hanem ismerkedj akivel jól esik és ne tegyél olyat ami nem esik jól. És kész. Nem kell túlbonyolítani.


21/L/L

2015. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!