Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a leszbikussag jelei? (12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Metal maci kérdése:

Mik a leszbikussag jelei? (12 eves korban )

Figyelt kérdés
mik a jelek ?

2013. márc. 29. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
azt játszod hogy csókolózol a barbie babáddal :D
2013. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

ilyenkor még nem beszélünk leszbikusságról, mert tini kor kezdetén vagy. Próbálgatod a határokat. Mire kikeversz a kamaszkornak nevezet hormonbombából teljesen más ember leszel.


Ha akkor is csak a nők felé érzel vonzalmat, akkor már hivatalosan is leszbikus vagy.


Ez kb olyan, mint a mi a nők jelei? Hát bármi is, az még téged nem érint.

2013. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha pasikra nem gondolsz szexuálisan hanem csak csajokra . Amikor masztizol egy lány ra gondolsz. Ha a barátnőidel vagy ara vágysz hogy meg csokoljon. ijesmik a jelei. Viszont ha mindkét nem iránt igy érzel biszex vagy.
2013. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
12 évesen nézz minimaxot,majd sokkal később ráérsz ezen gondolkozni,bár mostanság menő 14 évesen b*zinak meg lezbinek lenni,szóval hajrá.
2013. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Ilyenkor még semmi, lehet, hogy a hormonok megtréfálnak. Most kezdenek beindulni.
2013. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Az is lehet, amit itt a sok nagyeszű beszél, hogy csak a hormonjaid játszanak, ilyen korban könnyen meglehet. De persze az is lehet, hogy tényleg leszbikus vagy. Én már kiskorom óta biztos voltam benne, hogy csak a lányok jönnek be. De ezt neked kell érezned... idővel úgyis eldől.
2013. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én az egyik "nagyokos" vagyok, és a hitalaos tényállást mondtam. Vannak született leszbik, de bizonyosan akkor is csak kamaszkor után lehet a külsős ember. Addig elül a fiatal lelkében is a vihar.


Bár azt nem értem, hogy miért kell, ezt így lereagálni, amikor sem sértő, sem haszontalan nem volt a válaszom?

2013. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor ha jól értem csak az a leszbikus aki csak a lányokat szereti nem ?,
2013. ápr. 3. 19:39
 9/15 anonim ***** válasza:

Így van. Mégis mit gondoltál?


Ha a fiúk is bejönnek, akkor biszex vagy.

2013. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

de nekem ugy van hogy mar ket eve szertek ( igazabol) egy fiut es cak neha van ilyan... kitero de nagyon zavar es csak neha es anyira felek tat nem vagyok leszbi vagy biszex mert sokak szerint ez normalis .Csak anyira erzekeny vagyok alapbol hogy nem tudom feldolgozni. Meg azt halottam hogy a leszbikusoknak az a normalis ha.lanyokat szeretnek .. nekem nem normalis teljesen kiborultam egy kucsi kis jelzolll hat ennnyi segitsetek hogy dolgozzam fel

csak normalis valaszokat lerrk

2013. ápr. 4. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!