Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért gondolják azt hogy aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt hogy aki kalandleszbi az nem válogatós?

Figyelt kérdés
A környezetem is tudja hogy ki akarom próbálni lánnyal. Zavar azonban hogy egyesek azzal jönnek hogy majd az x y lány ismerősüknél közben járnak az érdekemben.Félek nem tudom őket leállítani időben, tudniillik úgy vagyok vele hogy ha ilyet csinálok akkor megadnám a módját és jó csajjal csinálnám. Az az 1-2 lány akinél reklámozni akarnak azok nekem nem jönnek be és adott esetben biztos sértődés lesz abból hogy "kösz de veled nem". Persze ez azok hibája akik szerint nincs elég nagy választás bi hajlamúakból és képembe nyomják az ismerősüket...ez olyan mintha arra panaszkodnék alaphelyzetben hogy magányos vagyok és az ezen sirámomat meghalló szomszédasszony rám akarná sózni az olyanamilyen fiát. gondolkodnak ezek ?

2014. szept. 20. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Kit érdekel ez a marhaság?már bocsánat
2014. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
kalandleszbi? ez olyan, mint a divatrocker volt a 2000-es években?
2014. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennének ilyen problémáid, ha nem teregetnéd ki a szexuális életed és osztanád meg mindenkivel a vágyaid.
2014. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
PÉLDÁUL mondjad talán nekik hogy mi a f...t szervezkednek, te is meg tudod oldani ezt. Nagyon nehéz mondani nekik hogy "álljonak le" mi? Hány éves vagy 5??? -.- Meg kalandleszbi.. a fajtád miatt ítélik el az igazi leszbikusokat, biszexeket. (Ha menőzésből smárolsz csajokkal), de ha nem akkor meg ne tereljél itt hogy te csak kíváncsi vagy... Ha meg tennéd, akkor márpedig biszex vagy minimum. Na csá.
2014. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

azzal szerintem nincs gond ha elitélik az igazi leszbiket biszexeket mert nem normális amit csinálnak.

hogy egy hasonlatot mondjak: nem mindegy hogy pl (nagyon ritkán) fogadásból futsz végig pucéran a főutcán vagy pedig magától értetődően nap mint nap mert arra vagy kattanva ruha helyett

2014. szept. 23. 22:50
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
akinek az a kattanása, hogy pucéran fusson, azt sajnálom, mert nem tehet róla, hogy mentálisan beteg. aki fogadásból csinálja, azt nem sajnálom, mert kretén.
2014. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Bujj el a fajtaddal egyutt es soha ne gyertek elo. Inkabb a kalandozasod a nem normalis :D megis minek akarod kiprobalni ha szerinted a melegek nem normalisak? Ja! Persze! Hat azert, mert te majd nagyon meno kislany leszel ettol. Engedd meg hogy gratulaljak, mindjart adok neked oklevelet is. (Y) A puceran rohangaszast ne akard mar a szerelemhez es szexualis vonzalomhoz hasonlitani ... A heterok se tehetnek arrol hogy heterok -.- 8 altalanos megvolt??
2014. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem, szóval te elítéled a leszbiket, biszexeket, de azért lefeküdnél egy lánnyal..............ja várj mégse értem :D


Ráadásul olyannyira ki akarod próbálni, hogy többen tudnak róla a környezetedben? És szerinted te nem vagy biszex...? Sajnos akkor rossz hírem van, mert ha ilyen beszűkült a gondolkodásod, akkor sajnos utálhatod magadat is....


Egyébként meg mit gondoltál, hogy ha lefekszel egy lánnyal az nem biszex vagy leszbi lesz? Vagy olyannal fekszel le akit elítélsz? Vagy mit gondoltál? :DD


20/L/L

2014. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

szerintem nem vagyunk egy hullámhosszon sőt mást gondolunk bizonyos fogalmak alatt

szerintem a:

leszbi=aki totál a nőkért van oda nőként, kvázi hányik a férfiaktól , az egészséges heteró ellentéte

biszex=amolyan mindenevő "ha férfi személyében találom meg az igazit akkor férfi mellett élem le az életemet, ha nő mellett találom meg a boldogságot akkor nő mellett öregszem meg" -ezt vallják


tehát a hetero-meleg-bi dolog túlmegy a kikkel volt valaha dolgod témakörön, az már egy külön életvitel, szemlélet

az a csaj aki hosszútávon igazi családot(férj+gyerekek)akar,de néha az élvezetért hancúrozik egy szintén kívánatos csajjal az ugyan hol van már a korábban általam írt definícióktól??!!

2014. szept. 25. 23:07
 10/18 anonim ***** válasza:

Aki lefekszik lányokkal, mert a lányokat szereti, az tök normális, mindegy, hogy az egy biszex, egy hetero pasi, vagy egy leszbikus lány.


Aki lefekszik pasikkal, mert a pasikat szereti, az szintén okés, mindegy, hogy biszex, hetero nő, vagy meleg férfi.


Aki lefekszik férfiakkal és nőkkel is mert mindkét nemhez vonzódik, ám legyen.


De aki ragaszkodik ahhoz, hogy márpedig benne hajlam nincs, ő csakis a pasikat szereti, de azért lefekszik nőkkel, az áltatja magát, vagy egy buta pitsa :)

2014. szept. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!