Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért gondolják azt hogy aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt hogy aki kalandleszbi az nem válogatós?

Figyelt kérdés
A környezetem is tudja hogy ki akarom próbálni lánnyal. Zavar azonban hogy egyesek azzal jönnek hogy majd az x y lány ismerősüknél közben járnak az érdekemben.Félek nem tudom őket leállítani időben, tudniillik úgy vagyok vele hogy ha ilyet csinálok akkor megadnám a módját és jó csajjal csinálnám. Az az 1-2 lány akinél reklámozni akarnak azok nekem nem jönnek be és adott esetben biztos sértődés lesz abból hogy "kösz de veled nem". Persze ez azok hibája akik szerint nincs elég nagy választás bi hajlamúakból és képembe nyomják az ismerősüket...ez olyan mintha arra panaszkodnék alaphelyzetben hogy magányos vagyok és az ezen sirámomat meghalló szomszédasszony rám akarná sózni az olyanamilyen fiát. gondolkodnak ezek ?

2014. szept. 20. 20:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

itt nem a hakjlamokról van szó (mert az némileg bennem is megvan persze mint szinte az összes csajban) hanem hogy nem veszem fel az ő életszemléletüket

attól hogy megkívánom olykor a piát még nem leszek alkesz sőt az egészségügyi vizsgálatnál is lelkiismeretesen válaszolhatok a "Fogyaszt alkoholt?" kérdésre "Nem"-el mert ott sem arra kiváncsiak hogy olykor olykor koccintgatok e születésnapokon vagy kipróbáltam e ezt vagy azt azt italt , hanem arra hogy a hűtőmben rendszeresen van a pl tömény és olykor kiütöm-e magam vele.

Remélem ezzel a hasonlattal már érthető voltam.


Egyébként szerintem te ki fogsz nőni ebből. Számtalan lányt ismertem aki úgy volt félénk hogy a fiúktól félt(de legalábbis nem talált velük közös hangot) ezért lánnyal nyomultak majd átmenetként metroszexuális srácokkal aztán végül megérkeztek az igazi pasik ágyába. szóval fel a fejjel

2014. szept. 27. 15:57
 12/18 anonim ***** válasza:

Öhm, nem vagyok szomorú :D Mármint mikor ilyen hülyeségeket olvasok, akkor igen de alapból nem :)

Én nem csak kefélgetek lányokkal, hanem egy hosszú távú kapcsolat van mögöttem és jelenleg is abban élek, szóval köszi, hogy aggódsz a hangulatom miatt, de nem kell :'D


Kinőni amúgy se lehet szexuális orientációt, kinőni nadrágokat, pólókat lehet. Hál istennek olyan bizonytalan meg sosem voltam, hogy nem tudtam melyik nemhez vonzódom.


De azt még mindig nem tudom, hogy te most biszex lánnyal vagy leszbivel vagy kivel akarsz lefeküdni? Merthogy őket ugye el kell ítélni :D

2014. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, neki majd varrok rongybabat, talan azt nem iteli el :D
2014. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Jaja egy rongybabának nincs semmiféle életszemlélete (mert a leszbiknek mint ugyanaz az életszemléletük..(???) szóval talán megfelel :DD


Amúgy az is érdekes, hogy ő válogatós, de kérdés, hogy ő kell-e valakinek egyáltalán? Főleg ilyen hozzáállással :D

2014. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%

Leszbikus vagyok, és behányok a kalandkereső beteg divatribizli fajtádtól.


Sajnos a leszbikus társkereső is tele van már újabban ilyen üresfejű, primitív pіcsákkal, akik divatból ott rіbanckodnak legócskább nyafogós primitív stílusban, és közben jól elítélik a leszbikusokat.

2014. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom mire szamitott egyebkent :D ezzel a fantasztikus szoveggel nem fog osszejonni neki semmi (hala a jo istennek). Azthiszem egy uj szexualis iranyultsagot kell ezeknek adni es a "kamuszexualis" szerintem talalo lenne :)
2014. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ő mondja nekem hogy kinövöm...és fel a fejjel...de én sajnos csak reménykedni tudok abban, hogy ő kinövi ezt "kamuszexualitást" egyszer, bár azt nem tudtuk meg, hogy hány éves :D
2014. szept. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
hétvégén randim lesz szal meglátjuk, én bizakodom mert futólag már találkoztam vele személyesen is és elég dekoratív (élőben is)
2014. okt. 2. 22:15
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!