Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miben más a szex egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más a szex egy másik lánnyal, mint egy férfival? Van, ami jobb egy lánnyal, mint a pasival és fordítva? 18L

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 10:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egy tévhit, hogy egy nő egy másik nővel nem élhet át intenzív orgazmust, mert ennek NEM a pénisz a feltétele! Műpéniszre sincs szükség, hogy igazán élvezze egy nő egy másik nő közelségét és érintését, ez saját tapasztalatom!
2014. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne úgy képzeld el ezt a dolgot, hogy egy lánnyal kategorikusan jobb vagy rosszabb lesz, mint pasival. Az 100%, hogy teljesen MÁS. De hogy miben más, és azt te jobbnak vagy rosszabbnak éled meg, az már a választott partneren és rajtad múlik. És közel sem biztos, hogy egy(-két) partner után már általánosítani lehet, hogy nőkkel vagy pasikkal milyen.

Az én tapasztalataim alapján sokkal gyengédebb a lányos kényeztetés, általában hosszabb az előjáték és az utójáték, számomra ez nagyon fontos. Persze, amikor pasival vagyok, akkor meg sokszor éppen arra vágyom, hogy ne legyen semmi finomkodás, szóval ez sem egyszerű kérdés. :)

Korábban írták, hogy hülyeség, hogy egy nő tudja legjobban, hogy mire vágyik egy másik nő. Hát, én éppen azt tapasztaltam, hogy nem hülyeség. Az én eddigi lánypartnereim mintha olvastak volna a gondolataimban, mindig tudták, hogy mire vágyom éppen. Gondolom, sokkal érzékenyebben reagáltak a viselkedésemre, sokkal jobban olvasták a testem apró rezdüléseit, mint a pasik.

Egyébként, én egyik nem nélkül sem tudnák meglenni. :-D

2014. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%

azt biztosra mondom h novel varazslatos a szeretkezes minden egyes pillanata :3 ahogy oromot okozol neki es erzed ahogy beleremeg az orgazmusba....imadom :3 meg azt is ahogy O csinalja


ferfiakrol nem tudok mit irni csak amit az ismerosoktol hallok: nemelyik durva es onzo (pl q-rvazik, de csak gumi nelkul hajlando csinalni mert h gumoba nem jo neki..), de vannak kicsit figyelmesebbek is


17/L/L

2014. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!