Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi lányok! Ti sose lennéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányok! Ti sose lennétek együtt egy fiúval?

Figyelt kérdés
Szóval teljesen idegenkedtek attól, hogy egy fiú hozzátok érjen?

2015. jan. 24. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell, hogy mondjam, hogy remekül átlátod a helyzetet.
2015. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De mégis milyen szemmel tekintetek ti a pasikra?

És mi lenne akkor, ha elkezdene utánatok érdeklődni egy jóképű, kedves pasi, aki teljes mértékben odaadóan bánna veletek? Még akkor sem próbálnátok meg adni neki egy esélyt?

2015. jan. 24. 20:07
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te adnál neki esélyt hetero férfiként?
2015. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tisztelt 3-as.


Én heteró férfiként ugyanúgy tekintek egy leszbikus lányra mint az összes többire. Az én szememben őnekik is női testük van, női lelkivilággal.

Ha egy leszbi nő kezdene felém érdeklődést mutatni engem nem zavarna, hogy idáig csak lányokkal volt együtt.

2015. jan. 24. 20:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én a jóképű férfira gondoltam, adnál Neki esélyt?
2015. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Egyértelműen nem. Akkor már biszexualitásról beszélnénk. Soha nem éreztem vonzalmat férfi iránt.

De nem tudom, hogy egy leszbi lány, tudna egy esetleges partnerként tekinteni egy férfira. Eljátszadozni a gondolattal, hogy közösüljön vele.

Elvégre nem minden leszbikus lány döbbent rá azonnal, hogy ő bizony a saját neméhez vonzódik. A legtöbbjüknek az első szexuális élménye valószínűleg férfival volt.

Ezért is érdekelne, hogy milyen szemmel tekintenek ők a másik nemre vagyis a férfira.? Hiszen valaha biztos éreztek valamiféle vonzalmat a másik nem iránt, amiért aztán lefeküdtek velük.

2015. jan. 24. 21:22
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerinted ez nőknél nem biszexualitás lenne, ha vonzódnának férfiakhoz is? Miért olyan nehéz elképzelned, hogy nők ugyanazt érzik a férfiak iránt mint amit Te?


Mondd, ha nem azt láttad volna már kiskorod óta, hogy az átlagos a férfi-nő párosítás, akkor is ennyire biztos lettél volna a szexualitásodban, hogy ne próbáld ki férfival?

Mert, ha továbbolvasod azokat a történeteket, amikor a nő első próbálkozásai nem nőkkel voltak, többnyire láthatod, az egész arról szólt, hogy megkíséreljenek beleférni a "normákba". Hogy nem is tartották opciónak, hogy nőkkel szabad lenniük.

Mert még mai napig mikor kiírja egy 15-18 vagy idősebb lány, hogy úgy gondolja nem vonzódik fiúkhoz, hanem inkább nők keltik fel az érdeklődését, akkor persze, hogy az első öt válasz különböző formákban mondja "még nem is voltál fiúval, mit képzelsz, hogy előre megmondod mi fog tetszeni?".

Szerinted ha valakinek folyton kétségbe vonják az érzelmeit és helyezik nyomás alá akkor majd nem magában keresi a hibát és fogja magát olyasmibe kényszeríteni amit abszolút nem élvez?

2015. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A közelmúltban láttam egy példát arra, hogy valaki bevallotta, ő bizony a saját nemét szereti. Nem kis körben történt ez, hanem egy elég sokak által látogatott médiumon. (Személyiségjogi okokból nem írok pontosabbat.)

Azt hittem, hogy szét fogják emiatt oltogatni, de nem ez történt szerencsére. Kb 300 emberből csak 1 fejezte ki a nemtetszését a dologgal kapcsolatban.

Szóval ez a dolog egyre jobban elfogadott szerencsére.

Én sosem bántottam senkit se az érzelmei miatt. Nem értem ezt az előző hangvételű kommentet, remélem nem bántottam meg senkit sem a kérdésemmel. Én csak kíváncsi voltam egy dologra, ennyi, semmi több. Nem kell egyből a másik torkának ugrani.

2015. jan. 24. 22:08
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Annyira egyszerű ez a dolog. A leszbikus nő elhányja magát a gondolattól, hogy egy férfival kelljen érintkeznie, pontosan úgy érez, mint ahogy te heteró férfiként más férfiak iránt. Ennyi a történet.
2015. jan. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-es. Köszönöm a választ, erre voltam kíváncsi.
2015. jan. 25. 08:54
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!