Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi lányok! Ti sose lennéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányok! Ti sose lennétek együtt egy fiúval?

Figyelt kérdés
Szóval teljesen idegenkedtek attól, hogy egy fiú hozzátok érjen?

2015. jan. 24. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsére elég hamar rájöttem, hogy nekem ez nem fog menni :D 13 évesen összejöttem egy fiú barátommal, azt hittem szerelmes vagyok....De nem voltam :)

Sem a kezét megfogni nem akartam, sem megcsókolni, se semmi ilyesmi, pedig tényleg nagyon jóban voltunk.


2 év múlva beleszerettem egy lányba, és kész, onnantól tudtam, hogy nekem csak a lányok tetszenek, sose voltam fiúval :)

Amit el se hinnél, ha látnál, én az abszolút csajos leszbikusok táborát erősítem :D


Szóval sose voltam és sose leszek pasival, mert nincs rá igényem, nem hiányzik, nem akarom, hogy hozzám érjenek, semmiféle erotikus helyzetben nem tudom elképzelni magam egy férfival.


Lehet az bármilyen helyes, kedves, odaadó, nekem nem fog kelleni a legjobb férfi sem a Földön, mert nem vonzódom hozzájuk.


21/L/L

2015. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

És amúgy, ha csak barátként közeledne felétek egy fiú? Tehát nem udvarolna nektek, meg nem fogdosna csak simán vágyik a társaságotokra.

Akkor eltűrnétek magatok mellett, huzamosabb ideig? Tehát ti a férfiakra nem tekintetek úgy mint valami visszataszító embernek nevezett lényre?

Bocsi a megfogalmazás miatt egyszerűen nem tudom magamat pontosabban kifejteni.

2015. jan. 25. 11:17
 13/17 A kérdező kommentje:
jav.: kifejezni
2015. jan. 25. 11:18
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem dehogyis :D A testvérem is ölelgetem :D


És vannak fiú barátaim is, ha nem is sok, de őket nagyon szeretem.


Nem volt soha rossz tapasztalatom férfiakkal nem vert vagy molesztált apám vagy ilyesmi...de vitt Csodák Palotájába, meg szánkózni, meg aquaparkba, megtanított biciklizni stb :D


Szóval tévhit, hogy a leszbiknek szörnyű gyerekkoruk van, és mind gyűlöli a férfiakat.


Én nem gyűlölöm őket, nincs miért.

Csak nem vonzanak :)

2015. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. A szexuális érintkezésre gondoltam. Nekem van rengeteg pasi barátom, imádom őket. Az egyik legjobb barátom is egy fiú. Előfordul, hogy összebújva nézünk filmet, együtt alszunk, rengetegszer megölelem, puszit adok neki, nem undorodom tőle pusztán azért, mert pasi. Szexuálisan hagynak teljesen hidegen.
2015. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Valószínűleg a válaszadók közül én vagyok az egyetlen kivétel, de én adnék esélyt egy számomra nagyon rokonszenves, okos, kedves férfinek. A karizmatikus és intellektuális, vonzó (esetleg művészi hajlamokkal megáldott) férfiak nekem is bejönnek,(szóval, akik más nők szemében is nagyon népszerűek. Bár hozzáteszem, a vonzó külső nem az adoniszi külsőt jelenti nekem, hanem a stílusos, elegáns megjelenést) Az ellenkező nem tagjai közül nekem csak kevés tetszik. 10 esetből 8 alkalommal tetszik meg nekem nő, és kétszer férfi, tehát én ezért inkább biszexuális nőnek tartom magam.


27/nő

2015. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még azt szeretném hozzáfűzni, hogy én is egy teljesen nőies nő vagyok, kívül-belül. :)
2015. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!