Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan, aki beleszerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki beleszeretett a barátnőjébe lányként?

Figyelt kérdés

Esetleg fordítva?

Érdekelnének a sztorik. Mi lett a vége, hogy történt, stb... Azt hiszem hasonló cipőben járok.

18/L



2015. febr. 23. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Jelen :DDDDD

Már 1 éve szerelmes vagyok a barátnőmbe.

20/l

2015. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Sztem nincs.
2015. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Szintén 18 évesen történt velem is, ráadásul a barátnőm erősen vallásos volt, aki bár nem utálta a melegeket, a homoszexualitást sem tartotta "jónak". De mivel szerettem és tiszteltem, úgy voltam vele, kötelességem elmondani neki, joga van tudni róla. Nem lettem volna képes hazudni neki, így bár a reakciójától való félelem miatt csak e-mailben, de bevallottam neki rögtön aznap, mikor bennem is tudatosult a dolog. Azt válaszolta, nem zavarja, továbbra is szeret, de nem úgy. Itt a szerencse is közrejátszott :) Észrevettem, hogy a vallomásom elgondolkoztatta, összezavarta. Ezt gonosz mód kihasználva elkezdtem közeledni. :) A szokásos arcrapuszik a továbbiakban a szája sarkába sikeredtek, minden alkalmat megragadtam, hogy megérinthessem, megölelhessem, ezeket pedig igyekeztem hosszan és érzékien csinálni. A tekintetemmel folyamatosan tudattam vele, komolyan gondolom amit írtam. 2 hét után megvolt az első csók. Fél évig még erősen vívódott, nagyon nehéz volt neki ez az egész. De ennek már bő 4,5 éve. Ma már együtt élünk, közösen bérlünk lakást, felvállal család/ismerősök előtt, boldogok vagyunk. Bár sajnos sok "barát" elfordult tőle, a család fele kitagadta, de tényleg szeretjük egymást, egy egész életre tervezünk. :)
2015. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gabika8 válasza:
Velem ez 1eve tortent.. Elmondtam neki bar o hetero nagyon jol fogata persze en kozeledtem hozza... Kozelebb kerultunk egymashoz es a mai napig szeretjuk egymast mint barat.. De meg mindig meg van felolem a kozeledes az arcra puszik ok nelkul es a hosszu szenvedelyes olelgetesrk es simogatasok... A baratsagunk nalunk fontosabb volt igy mi nyilvan nem jartunk soha.! De nagyon szeretjuk egymast es szamomra o es o szamara en vagyok a legfontosabb es eszunk agaba sincs elvesziteni es elhagyni a masikat . :) a baratnom hetero.. En biszex vagyok.!!! :)
2015. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3-mas, nagyon nagyon jó hallani, hogy boldogok vagytok, csak így tovább!:) Érdekes történet... Sajnos az enyém nem fog így végződni, de hát ennek is van oka. :)


4-es neked is szerencsés, hogy végül megmaradtatok barátnak. Örülök :))!

2015. febr. 25. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:

A sok happyend mellett most jövök én.

A legjobb barátnőmmel volt, tavaly. Addig mesélte, hogy hű, mennyire szerelmes egy közös ismerősünkbe (szintén lány), de aztán ez szépen lassan leülepedett. Ekkor próbáltam közeledni, puhatolózni és elkezdte, hogy ő teljes mértékig hetero, csak túl jó barátságba volt a lánnyal, amit mondjuk máig nem hiszek.

Szóóóval, egy kis kavar nyomán kiderült, hogy szeretem. Na itt elvágódott a ba "kapcsolatunk." De nem miatta. Egyszerűen haragudtam rá és kínos volt a dolog. Igaz, azóta szerintem 5x, ha beszéltünk január óta, akkor is annyi volt, hogy 1-2 mondatot váltottunk facebookon. Igaz, gondolom őt meg zavarta a dolog, hisz ha nem így lett volna, érdeklődött volna felőlem.

Így utólag bánom, hogy egyáltalán hallgattam másokra és megpróbáltam kózeledni. Egy barátságot tett tönkre :/

2015. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem maradt volna barátság, ilyen érzelmek mellett...


Sajnálom :( De csak nem veszhet el minden csak úgy...

2015. máj. 18. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!