Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszex /leszbikus lányok: Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex /leszbikus lányok: Ti mikor ismertétek be magatoknak és hogyan fogadtátok el, hogy a lányok (is) vonzanak?

Figyelt kérdés

A környezetetek, családotok tud róla? Mit szóltak hozzá?


Van, aki titkolja? Ti, hogyan oldjátok meg az életetek ezen részét?


Köszi!

L /bi



2015. márc. 8. 18:01
 1/4 anonim válasza:

Szia!Én 16 évesen ,,jöttem rá,, hogy biszexuális vagyok. Az egyik barátnőmmel beszélgettem és elmondta nekem hogy biszex.Kicsit körülkérdezgettem a dolgot és akkor kezdtem észrevenni hogy nálam is vannak olyan érzések lányok iránt, mint amikről ő beszél. Aztán facre felrakott egy új képet az egyik lány osztálytársam és azt vettem észre hogy már vagy 5 perce bámulom a képet és azt mondogatom magamban hogy úristen de szexi. Na ekkor tudatosult bennem! :) De jelenleg barátom van már lassan egy éve. Nem sokan tudják rólam hogy biszex vagyok, de aki tudja az eddig mind jól fogadta. :)

18/l

2015. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem, hogy inkább a lányokat nézem meg, mint a fiúkat... aztán évekig ment bennem a vívódás, de már megbékéltem magammal, ez van, ezt kell szeretni. De már szeretem, hogy ilyen vagyok. :D

A család még nem tudja, és nem is fogja még jó sokáig, mert tudom hogyan fogadnák.. egy, két barátom tudja, az épp elég. :)

Ha van kérdésed, írj nyugodtan. :)


19/L/L

2015. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érezni mindig is éreztem, de elnyomtam magamban, illetve nem vettem tudomást az ezirányú gondolataimról. 20 környékén lehettem, amikor már be mertem ismerni magamnak. Egy kicsit vívódtam magamban, aztán elfogadtam, hogy biszexuális vagyok. Nem csak azért, mert mást úgysem tehetnék, hanem mert szerintem nincs benne semmi rossz.

Senki nem tud róla, a közeljövőben nem is tervezem senkinek tudomására hozni.

2015. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én kb fél éve 17 évesen jöttem rá, egy pár hétig kicsit kétségbeejtőnek tartottam...de végülis elég gyorsan rájöttem hogy nincs ebben semmi rossz sőőt. Azóta keresem az alkalmat hogy gyakorlatba is átültethessem azt amit elméletben már letisztáztam önmagammal :D
2015. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!