Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, ti miből jöttök rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti miből jöttök rá, hogy egy másik csaj bi vagy leszbi, ha konkrétan nem feltűnősködik ezzel?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nyíltan nem mutatja és nem is mondja el, lehet fel se tűnik
2015. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmiből.

Mindig valaki mástól halljuk, és elcsodálkozunk rajta.

2015. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem feltűnősködik, de azért nem is titkolja, vagyis ezt sztem nehéz titkolni,mármint ha lát egy szép lányt, bár ez még ugye nem jelent semmit, mert mindenkinek megakad a szeme azon ,aki tetszik neki,nem?
2015. márc. 9. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam megbámulni a szép lányokat sem, mert már meguntam az "egy ilyen gyönyörű lány miért nem tud leszbikus lenni?" szövegemet, amit magamban mormolok :D
2015. márc. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég nehéz. Általában klubokba, vagy ilyen jellegű társkeresőkön keresgélnek, vagy gyakorikérdéseken :P

Aztán van aki megismerkedik olyannal, akinek ilyen a társasága és onnantól már szövődik tovább.

2015. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!