Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy lány nagy valószínűséggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány nagy valószínűséggel leszbikus, ha egy ilyen posztot like-ol a facebookon?

Figyelt kérdés

[link]


Én ezt egy eléggé "belsős" poénnak érzem... vagy tévedek?



2015. máj. 15. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is vicces poszt, szerintem ezt lehet értékelni szexuális irányultságtól függetlenül is.
2015. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a likeolásához nem csak leszbinek de még lánynak sem kell lenni.
2015. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nincs összefüggés, lehet hogy érdekli a téma, vagy csak van a környezetében valaki, aki miatt ez érdekesebb számára, vagy csak nem parázik azon, hogy ő leszbikusnak tűnik-e...

de épp leszbikus is lehet, vagy bi...

2015. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztos homo lehet nagy valoszinuseggel..
2015. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

huh de hülye ez a poszt...:DD

igen, lehet, hogy meleg. nagya valószínűség rá.

2015. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy leszbikus miért likeolná nyilvánosan az ő szexualitását gagyi módon kifigurázó postot? Ha ebből az egyetlen likejából kellene belőni az orientációját, akkor ő nem leszbi, inkább egy homofób heteró csaj.
2015. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem érzem gúnyosnak (ahogy az oldal aljára kommentelő leszbikusok többsége sem), inkább egyfajta fanyar humor, ami épp a hülye sztereotípiákat figurázza ki. És ezért is gondolom, hogy ez egyfajta "belsős" leszbikus poén.
2015. máj. 16. 00:34
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem vicces, és meglepő módon nem sértő.


de ebből nem vonnék le messzemenő következtetéseket.

2015. máj. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!