Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az baj ha egy fiúsabb lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha egy fiúsabb lánynak nagy melle van?

Figyelt kérdés

Mindenki akit látok, hogy kicsit fiúsabb, az vékony meg lapos. Akinek mondjuk láthatóan nőies teste van, azon ez a stílus nem áll úgy mint tehénen a gatya?

Nektek bejön?



2015. jún. 11. 00:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
(kanos pasiktól kaptam 100 pmet, ezt nyugodtan lehet mellőzni)
2015. jún. 11. 00:42
 2/20 opened paradise ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ,hogy milyen "stílusú" lányoknak szeretnél bejönni,mi az ami neked is tetszik.
2015. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én meg csak feketében vagyok, tehát nálam mindennap temetés van, és démonidézes :|


Egyébként, a stílus csak a felszín, alatta ugyanúgy nő vagy. Téged zavar, hogy nagyok a melleid? Nem? AKkor meg? Én meg nem vagyok nádszál vékony kisasszony, engem egy erősebb szélörvény is helyben tart, de kit érdekel? Én attól még szeretek nőiesen öltözni, még ha egy kirúzsozott tehénnek is tűnök, ez van.


Nekem bejönnek a fiúsabb lányok, alkattól függetlenül, szívesen legeltetem a nagy mellű fiús lányokon is a szememet.

2015. jún. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem bejon *-*
2015. jún. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Bocs, de én csak a nagy mellett látom a szövegből, valahogy minden körülötte olyan homályos.
2015. jún. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Ja kérdező. Négy perc alatt 100 üzenet. Na mesélj még.
2015. jún. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A nagy mell az mindenhogy jó!!
2015. jún. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
Lányoknak jön a rinya mert kapnak sok privit. Milyenek ezek a férfiak! Tudod azért küldi mert ő nem kap egyet se és szeretne kapni. Küld több százat hogy talán egyre kap választ. Neked meg semmit nem kell csinálni és kapsz százat. Neked semmi nem jó?
2015. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hajad sem rövid,akkor azt kell mondanom,hogy nekem marhára bejön(ne) a stílusod! *.*


20/L/L

2015. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Miért lenne baj :P örülj neki >< én lányosabb lány vagyok (viszonylag) de kicsik a melleim >< örülj neki h nagyobbak ^^
2015. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!