Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az baj ha egy fiúsabb lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha egy fiúsabb lánynak nagy melle van?

Figyelt kérdés

Mindenki akit látok, hogy kicsit fiúsabb, az vékony meg lapos. Akinek mondjuk láthatóan nőies teste van, azon ez a stílus nem áll úgy mint tehénen a gatya?

Nektek bejön?



2015. jún. 11. 00:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ja 18/L a 10 es voltam :P
2015. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. :) Nekem nagyon is bejön.
2015. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön. :))
2015. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hú nehéz kibogozni ezt a kérdést, de a nagy mell az ritka esetben rossz! :D
2015. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
37%
én leszek akkor a r0hadék.:) bajnak nem baj, de szerintem nem nagyon passzol össze a fiús stílus a nagy mellel. nagyon ritka ez a kombó, ha nem vesszük ide azokat, akik simán elhízottak, és ezzel jár együtt a nagy mellük, ezért furcsa. nekem sem a nagy mell nem jön be, sem a fiús stílus.
2015. jún. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, ezért aggódom én is. Egyszerűen a csajos ruhákban nem érzem jól magam. Az ingek amik tetszenek viszont elől szétnyílnak, kényelmetlenek.
2015. jún. 23. 10:46
 17/20 anonim ***** válasza:

Mi az hogy baj? :D

Egy no akkoris no marad ha o a butch

mondjuk ez attol is fugg mennyire vagy fius de szerintem egyaltalan nem baj,sot,jol nez ki

Orulj neki hogy nem vagy deszka,azokon nincs mit fogni

2015. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
6%

nekem pasiként nem annyira jönnek be a nagy mellek, de az embert nézem és ha az emberrel működik a kapcsolat, akkor nem zavarnak a mellei sem - nem volt még akkora mellű barátnőm, ami az esetem volna...

szerintem is furcsább a fiús stílushoz a nagyobb mell (vagy fordítva), de szerintem ne csinálj belőle ügyet, a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben és a ruháidban.


viszont lehet, hogy velem van a baj, de szerintem a fiúsabb lány nem kell, hogy feltétlenül azt jelentse, hogy mindjárt leszbi, vagy biszex is valaki. ismerek egy pár nagyon jó fej lányt, akiknek fiús a stílusa, fiúsan öltözködnek és teljesen heterók. egyébként nekem pont bejönnek az ilyen stílusú lányok.

2015. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utsól: a kategóriát is nézd akkor, ne csak a kérdést, pls.
2015. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A nagy mell mindig, hangsúlyozom MINDIG csodálatosan, fantasztikus, gyönyörű! Minden lányhoz az illik a legjobban.
2015. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!