Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogyan bírkóztok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan bírkóztok meg azzal, hogy a vágyott személy nem lehet a "tiétek"?

Figyelt kérdés

Lassan felemészt a vágy, hogy a nő nem lehet az enyém.. Már a baráti ölelésig eljutottunk, de így meg még rosszabb. Van férje is, közepes a kapcsolatuk ugyan, de így sem léphetek, legalábbis amíg nem ad vmilyen konkrét jelzést. Több érintés, több ölelés, stb. A nézése viszont halálos, látom rajta, hogy erősen jár az agya kettőnkön.Ha egyedül lenne, már rég ráugrottam volna. :) Olyan az illata...., hogy jaaaj...

Nem mondtam neki, h mit érzek iránta, nem merem. Félig kollégák is vagyunk (megkért, hogy segítsek neki egy feladatot megoldani)

Segítsetek, adjatok tanácsot, vagy mittudomén. Hogy lehet ezt kibírni?


30+ nő



2015. jún. 12. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod róla hogy bi/pan? Biztos el akar válni, kikacsintani?


Munkahelyen ilyen kavarás szvsz nem jó ötlet, mert ha balul sül el, akkor állati kellemetlen.


Ez már így önmagában is sok egykupacban mint negatív tényező.


Én azt javaslom, vegyél egy nagy levegőt, és randizz máshol, olyannal, aki tényleg érdeklődik. Fektess több időt a hobbidba. kerüld a fizikai/érzelmi közelséget a koleginával.

2015. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én például szenvedek.

Mondhatnám, hogy próbálj ne rá gondolni, keress mást, de ez nem megy csak így ilyen könnyen.

Egyébként meg kéne tudnod, hogy a nőkhöz is vonzódik-e.

De ha férje van, akkor inkább hagyni kéne. Ha tényleg szeret, a férjét pedig nem, és elválnak, akkor szabad a pálya.

2015. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hagyom én, nem nyomulok, tiszteletben tartom a házasságát, csak marha nehéz ám nem találkozni vele hiszen kolegina. Ráadásul Ő keresi a társaságom...
2015. jún. 13. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!