Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Bántatok már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bántatok már meg leszbi kaland kipróbálását?

Figyelt kérdés
Sokszor van olyan hangulatom, amikor nagyon kívánom, de félek, hogy aztán megbánom, nem tudom miért.

2015. jún. 16. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor mikor megtettem kicsit bántam...

Mert fura volt utána a csajjal találkozni... mármint barátként. (Egyszeri kaland volt kicsit piásan)

De 7 év távlatából már örülök, hogy anno kipróbáltam. Most lehetőségem se lenne rá, na meg elmúlt a fiatalság...már nem lehet kifogás :))

2015. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnőmmel szoktam néha csókolózni, nagyon jól csókol és ő is szereti az enyém, már mindketten lépnénk kicsit tovább, hogy mondjuk kielégítjük egymást de mostanság sosem jön össze a találkozó szóval ez még várni fog kicsit vagy mással lesz meg.. De tényleg csak barátnők vagyunk csak van bennünk egy kis leszbihajlam aztán na.. :)
2015. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én annyira nem bántam meg, hogy azóta is rendszeresen csináljuk. :) 18/L
2015. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 yakuza007 ***** válasza:
22%
3. válaszoló egy kakast mellétek?
2015. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Többször volt màr leszbi kalandom, egyetlen eset kivètelèvel sosem bàntam meg. Akkor az volt a gáz , hogy a csaj utàna szerelmet vallott...nagyon kellemetlen volt...és a szex sem volt vele túl jó...:S
2015. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bántam meg,néha nagyon kívánom.
2015. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megbantam, m abszolut hetero vagyok, es nem volt jo...
2015. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!