Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbinél mindegy, csak lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbinél mindegy, csak lány legyen?

Figyelt kérdés
Leszbikusoknál is van olyan, hogy "ízlés"? Van olyan, hogy két leszbi csak barátok, mivel nem vonzódnak egymáshoz?

2015. jún. 16. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A leszbiknek is fontos, hogy szexi legyen a másik.
2015. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a leszbikus ember is ugyan olyan mint a heteró vagy biszex vagy bárki más, így nyilván nekik is van ízlésük...
2015. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Leszbi vagyok van akihez sosem érnek hozzá úgy mert pl barát vagy mas okbol pl irritál stb :D
2015. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Hát komolyan ez a legostobább feltételezés,amit leszbikusokról találtak ki. Utálom ezt...

Számomra nagyon fontos,hogy egy nő vonzó legyen,külső és belső értékei is megfeleljenek ahhoz,hogy egyáltalán megszólítsam. Őszintén mondom,nagyon sok olyan kis gnóm meg r+banc van,akit még bottal sem piszkálnék meg mert fujj! Na,remélem szemléltettem a dolgot eléggé ahhoz,hogy belásd,nem éri be senki az akármilyen lánnyal!

2015. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem jön be minden nő!

Fuh b+ ez most nagyon felidegesített!

2015. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
heterók nektek mindegy csak ellenkező nemű legyen?:D
2015. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. A leszbiknél is van olyan, hogy legjobb barátnők.. Pl az én legjobb barátnőm is leszbikus. Igen... nekünk is van ízlésünk.
2015. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Utolsónál a pont!

Kérdező, a leszbikusoknak is van ízlésük, bármilyen meglepő!

Részemről teljesen kizárt pl., hogy fiús, vagy kövér,slampos, vagy olyan lánnyal/nővel járjak,akinek az arca/szeme/mosolya/alakja/öltözködése/haja nem tetszik.Az ellenszenves személyiségű nőkről (értsd: tahó,buta,rideg,illetve engem a csendes,zárkózott emberek is irritálnak,valamint,ha valaki csak velem kedves,de másokkal undok,barátságtalan.) már ne is beszéljünk!

2015. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A nagyon lányos lányok pl. egyáltalán nem mozgatnak meg. Ez a deszkás/sportos fiús típus sem.


Nekem a legvonzóbb ha a fiús és a lányos jegyek keverednek, illetve ha valaki a fiús stílust elegánsan tudja csinálni.

Fontos, hogy szép kerek feneke legyen, és jó combjai.

A rövid haj is előny.


Szóval igen, van olyan, hogy egy nőt :úgy: észre sem veszek. És van olyan, hogy valaki bár bejönne, de nem tekintek rá úgy mert csak és kizárólag barát.

2015. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a legjobb barátnőm is szintén leszbikus, de ő egy nagyobb darab, butch típus. Én viszont ezt nem igazán kedvelem, de ettől függetlenül eddig nagyon jól megvoltunk bármiféle vonzalom nélkül. :) Főleg, hogy van barátnőm.
2015. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!