Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire jellemző, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy valakit csak a nőies nők vonzanak a butch típus viszont egyenesen taszítja?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a butch típus?
2015. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
férfias nő
2015. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nőies vagyok de tetszenek nagyon a butch ok is :$$ sőt :$$ de a nőies nők is tetszenek :P nem tudom szerintem az a ritkább akinek a butch tetszik vagyis akikel beszéltem nekik ink a csajos jött ben de nem tudom
2015. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Na utánanéztem. Szóval akkor ez most a leszbikusoknak szól? Mert akkor nem akarok itt belekontárkodni.
2015. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nézd meg a kateg9riát. :)
2015. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Engem egyáltalán nem vonzanak a nagyon femme nőies nők. a butchok viszont igen
2015. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
rám nagyon jellemző. nem mozgatnak a butchok. én sem vagyok az.
2015. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Engem csak a nőies nők vonzanak sosem fogom megérteni h egy h is mondjam "fiús" lányon mi lehet vonzó.


Semmi bajom sincs azzal ha valaki fiúsabban viselkedik vagy öltözik csak soha nem fogom vonzónak találni.


23N

2015. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!