Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miből sejthető, h egy bi/leszb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből sejthető, h egy bi/leszbi csaj csak meg akar fektetni vagy többet is szeretne?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 18:42
 1/2 anonim válasza:

Egy leszbikus lány,aki meg akar fektetni,többnyire elég sokat célozgat arra,hogy milyen lehetsz ruha nélkül,megnézne téged meztelenül vagy,hogy csak "poénból" ilyeneket mondd,hogy lefeküdne veled,megismerkedne veled odalent is stb.

Nekem legalábbis eddig ezeket vetették be - én is leszbikus vagyok - persze sikertelenül,de gondolom másnál biztos beváltak.

2015. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

két lány egymással közvetlenebb, mert nincs annyi jelölt, és mert nőként nem kell annyi kört lefutni.


valszeg kerek perec megmondja, vagy elég egyértelműen céloz rá.


ha többet is szeretne, akkor udvarolni fog, és nem altáji megjegyzéseket tenni.

2015. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!