Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, segítség, hogyan kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, segítség, hogyan kell jó méretű segédeszközt venni?

Figyelt kérdés

Amit elöljáróban tudni érdemes, hogy férfiakkal nem volt/lesz dolgom, biztos nem egy ilyen huszonöt centis dorong kéne realisztikus erekkel.


Viszont kísérleteznék mert miért ne, de azért ha már veszek valamit az legyen tényleg a gyakorlatban is használható, ne legyen fájdalmas stb.


Ilyen rezgő játékom van, de az inkább csak masszírozó, akkora mint egy tampon és első sorban nem arra van kitalálva, hogy feldugják.


Szóval nagyjából fogalmam nincs mit kéne venni és milyen méretben.


Tapasztalatok, tanácsok? (Lécci elsősorban leszbikusoktól, mert ugye a bi csajok ebben a émyában kicsit más tapasztalatok jellege.)



2015. júl. 2. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Idegenek tudják a választ arra, hogy neked milyen hosszú a hüvelyed,és milyen átmérőjű cuccot tud elviselni? Szerintem neked kell tudnod mekkora megy beléd, és meddig tudod felnyomni.
2015. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De hát pont ez a kérdés, hogy honnan a fenéből tudjam, hogy mekkorát vegyek? Hogy mérem le? Colostokkal? Vagy azzal a cuccal amivel az ékszerboltban a gyűrűket mérik?


Még is valami támpontot legalább szeretnék.

2015. júl. 2. 10:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és hogy milyen típust érdemes? Szilikon vagy műanyag? felcsatolhatós vagy inkább kézi? Jó ha vibrál? Azoknak a gyöngyöknek van bármi haszna?
2015. júl. 2. 11:01
 4/11 anonim válasza:
51%
Seprünyél is megteszi.
2015. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csss. Ez egy nyilvános oldal, a boszorkányszombatról a hetyók nem tudhatnak ;)
2015. júl. 2. 11:07
 6/11 LazyJones ***** válasza:
Ha pasival nem volt dolgod, szerintem először egy átlagos, vagy az alatti mérettel próbálkozzál. 14cm hossz, 4cm körüli átmérő. Az elvileg rendelkezik a szükséges paraméterekkel, később pedig tapasztalatok alapján lehet cserélni.
2015. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szánd rá a pénzt,és vegyél egy kisebb(kb 10centis vibrátort,ez jó lesz csiklóizgatásra is) és vegyél egy nagyobb dildót,(15centiset kb)
2015. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 20 centis arra, ha teltség érzést akarok, meg van egy 10 centis csiklóizgatásra :)
2015. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Én azt hallottam, hogy ilyen esetben tanácsos análvibrit venni, és hüvelyre használni, mert azok általában kisebbek :)

Én még nem próbáltam semmi ilyesmit, de logikusnak tűnik :D


21/L/L

2015. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen leírom a tapasztalataimat privátban, ha még aktuális.
2015. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!