Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti szeretitek az ízét?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek az ízét?

Figyelt kérdés
Baj ha nekem nem izlik a más punci ize és szaga ? Még akkor sem ha ápolt akkor is mindig van zsebkendő nállam hogy megtöröljem a nyelvem közben..ti hogy csináljátok?
2015. júl. 4. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Semmi gond nincs ezzel. Egyszerű kis trükkel eltudod simítanak ezeket, és a párodnak is örömet okozhatsz: Veszel egy csomag óvszert, ezt szétvágod, a párod vaginájára illeszted, és már nyalhatod is. Olcsóbb megoldás, és elég praktikus is, ha ilyen problémáid vannak ^^
2015. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez természetes, minden nönek kicsit más az ize, szaga, én sok növel voltam már, de csak a 30%uknak volt jo ize akit élvezetes volt nyalni és több srác is igy van vele akikkel beszéltem
2015. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Úristen!!!Én imádom!!


Hát jesszus,az a párom (ha épp lenne) legintimebb része,és nekem engedi,hogyy kényeztessem???!!


Megtiszteltetés,és mámor egyben!!


Az Számomra (mivel teljesen leszbikus vagyok) maga a szex íze!!!És persze,ha ápolt,akkor szimatra sincs vele semmi baj :*)


Nem baj,ha neked nem jön be,de ha kifejezett undort érzel,akkor valahogy tényleg megkell oldanod,asszem vannak lányoknak is ilyen orális valamik amiken keresztül nyalni lehet.Nézz utána,mert hát ugye,ez egy elég fontos momentum a két lány közti szexben :)


20/L/L

2015. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én imádom, amíg volt bnőm minden alkalommal nyalni is akartam :) 25/F
2015. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
25F , női konzultáció van, sicc innen! :) Kukkants oldalra, és csekkold a kategóriát :P
2015. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első ír, az gyakorlatilag a biztonságos leszbikus szex, és alkalmizás közben így kéne csinálni.


Amiért szokták szeretni az ízét, mert tele van feromonokkal, és az rendesen hókon vágja az embert. Fura ez, ami az izzadsággal is van, hogy vannak akiknek az íze/illata veled kompatibilis, és vannak akiké nem az.

Nekem pl. az exem bőrének az illata nem jött be-és ez nem hónaljszag, hanem pl. nyakon, hason ami van.

Keserű volt, nem volt jó érzés végigcsókolni a nyakát. Van ilyen.


És van akiknek meg összeillik veled, és az mámorító. Sőt, az is lehet jó érzés, amikor saját magadat érzed amikor megcsókol utánna.


Szóval azt javaslom ne hozz ilyen általános ítéleteket ennyire könnyen, mert egyrészt ez sokmindenen, pl. életmódon is múlik, illetve egyénenként is eltér.

2015. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) nagyon köszi a válaszokat! Óvszeren kívül még vmi más esetleg a probléma megoldására?:P
2015. júl. 4. 23:56
 8/8 anonim ***** válasza:
egyen sok ananászt meg egyéb édeskés gyümölcsöt, kevesebb húst, fehérjét, mű cuccokat
2015. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!