Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon tetszik az expasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az expasim anyja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Belevaló, fullos 48 éves érett nő, isteni alakkal, vöröses szőke hajjal. Tegnap beszélgettünk, négy szem közt, és azt mondta ha titokban tudjuk tartani és a fia nem lesz otthon átmehetnék hozzá hétvégére, éjszaka filmeznénk meg a többi ahogy jönne. Most mit tegyek? Nagyon kívánom a nőt!

18/L



2015. júl. 6. 19:35
1 2 3
 1/24 RRR ***** válasza:
87%

ki ne hagyd

lobogj át ezerrel!!

2015. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
így tervezem, csak kíváncsi vagyok véleményekre :D
2015. júl. 6. 19:36
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Menj át és durr-bele, lesz ahogy lesz:D
2015. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 RRR ***** válasza:
100%

ilyet épeszű ember nem hagyna ki

még ha csak egyszeri alkalom is

2015. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Most beszéltem vele, holnap a fia kézilabda edzésen lesz, holnap megyek hozzá reggel 8-kor :D üres ház, kettesben leszünk *-* valaki valami tanács, mit vigyek magammal? Kell valami?
2015. júl. 6. 19:56
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez izgalmasan hangzik. Szerintem ne vigyél semmit, öltözz ki, legyél szexi:D
2015. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%

Gondolod, hogy vevő lenne erre?

Nem fog rád megsértődni, ha rámászol?

2015. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

hát ilyet...


majd ird meg lécci mi volt.

2015. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Itt vagyok nála most is^^ csodálatos egy nő az biztos! A fia edzésen van egész nap, utána meg a haverjánál alszik. Azt mondta maradjak nála éjszakára.. ááá!! Ki se bírom addig :D majd mesélek:)
2015. júl. 7. 13:34
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

kinehagyd.

én kajak mennék.még ha nem is történik semmi csak filmezés akkor is legelább vele vagy.

de ha mondjuk elvált vagy hasonlók akkor még te is indithatsz...nem kell feltünően nyomulni.kacér pillantások,incselekdés,simogatás,amiből érezeheti,hogy tetszel neki,de félénk vagy. ez azért jó mert ha nem akar semmit akkor nem bátorít. de ha tölled többet akar mint mint barátság akkor...

2015. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!